Новини

NFT першого твіту Джека Дорсі, куплений рік тому за $2,9 млн, виставили на продаж за ціною $48,2 млн. Половину власник обіцяє пожертвувати на благодійність

NFT першого твіту Джека Дорсі, куплений рік тому за $2,9 млн, виставили на продаж за ціною $48,2 млн. Половину власник обіцяє пожертвувати на благодійність

Наприкінці березня минулого року глава Twitter Джек Дорсі продав свій перший твіт як NFT-токен за $2,9 млн. Покупцем став генеральний директор малазійського стартапу Bridge Oracle Сіна Еставі, який запропонував найвищу ставку. Але тепер Еставі вирішив перепродати цей актив із великою націнкою.

«Я вирішив продати цей NFT (перший у світі твіт) та пожертвувати 50% виручки ($25 млн або більше) на благодійність GiveDirectly», – йдеться у повідомленні Еставі.

Він виставив NFT-токен першого твіту Джека Дорсі на продаж на майданчику OpenSea. Стартова ціна лота становить 14969 ETH (близько $48,2 млн за курсом на момент підготовки матеріалу). Таким чином, якщо вдасться продати NFT навіть за стартовою ціною, прибутковість інвестиції сягне 16,6-кратного значення. І після передачі половини суми на благодійність Сіна Еставі все одно залишиться у великому плюсі.

Зазначимо, сам Джек Дорси передав на благодійність усю суму, отриману від продажу NFT. Дорси поцікавився в Еставі, чому той не наслідує його приклад. На це Сіна Еставі відповів, що другу половину виторг він планував направити на підтримку блокчейн-проєктів, але готовий прислухатися до думки Дорсі та передати на благодійність усі вторговані кошти.

Курс
Python
Опануйте професію Python-розробника за 4 місяці й отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python

Аукціон із повторного продажу NFT-токену першого твіту Джека Дорсі проходитиме до 13 квітня. Поки що ніхто не виявив бажання купити лот за стартовою ціною.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: