Новини

«Нова пошта» на 25% знизила тариф на доставлення товарів із онлайн-магазинів Франції до кінця року

«Нова пошта» на 25% знизила тариф на доставлення товарів із онлайн-магазинів Франції до кінця року

З 27 вересня 2022 року «Нова Пошта Глобал», що входить до групи компаній «Нова пошта», на 25% знизила тариф на доставлення товарів з онлайн-магазинів Франції через сервіс NP Shopping (у липні компанія підняла тарифи на доставлення з міжнародних інтернет-магазинів через той же NP Shopping). Це тимчасова акція, яка вочевидь проводиться з метою стимулювання попиту на послугу — знижений тариф діятиме до кінця року та залежить від ваги відправлення.

Нові акційні тарифи NP Shopping на доставлення відправлень з Франції

  • посилки до 0,5 кг — $3,75 (137,15 грн) замість $5
  • посилки до 1 кг — $6,75 (246,87 грн) замість $9
  • посилки до 2 кг — $7,88 (288,20 грн) замість $10,5

Розрахувати вартість доставляння можна самостійно на сайті за допомогою спеціального калькулятора.

За даними NP Shopping, найчастіше у французьких онлайн-магазинах українці замовляють одяг, взуття, дитячі товари та косметику, а найпопулярнішими є Bonprix, La Redoute, Vinted, Amazon та Farfetch. Серед мас-маркету також українці купують на сайтах Sisley, Etam, Naf Naf, Kookai, Biotherm, Vichy, Avene. Термін доставлення — від 8-ми робочих днів.

Чи потрібно нагадувати, що НП Шопінг — лише один з доступних в Україні сервісів, які надають послуги форвардингу «Нова пошта» на 25% знизила тариф на доставлення товарів із онлайн-магазинів Франції до кінця року«Нова пошта» на 25% знизила тариф на доставлення товарів із онлайн-магазинів Франції до кінця рокуДоставка товарів, які клієнт замовив в зарубіжних інтернет-магазинах, що не доставляють в Україну. В процесі доставки використовуються власні чи орендовані склади компанії-оператора в країні, де здійснено замовлення, та налагоджена логістична інфрастуктура. Серед інших суперницьких сервісів — Ukraine-Express, Pesoto, Meest.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Залишається пригадати, що з 30 квітня в Україні почав діяти новий ліміт неоподатковуваного ввезення посилок з-за кордону — його підняли зі 100 до колишніх 150 євро.

Знову 150 євро. В Україні почав діяти новий ліміт неоподатковуваного ввезення посилок із закордону


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: