Новини Ігри 17.05.2023 о 14:42 comment views icon

PvE в Overwatch 2 не буде — Blizzard скасувала обіцяну раніше сюжетну кампанію у зв’язку з неспроможністю втілити ідею

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Анонсуючи Overwatch 2 у 2019 році, Blizzard обіцяла новий режим кампанії та спільні місії героїв. Потім вихід гри кілька разів відкладався, і в якийсь момент компанія перестала говорити про PvE-режим. Зрештою, у Blizzard вирішили випустити тільки новий PvP-матеріал Overwatch 2, а про PvE – подбати пізніше.

Це «пізніше» нарешті настало та принесло погані новини для тих, хто очікував запуску PvE в Overwatch 2. Blizzard провела трансляцію, під час якої поділилася подробицями про майбутні оновлення гри. При цьому стало відомо, що раніше заплановані «місії героїв», які включали кооперативну гру, довгостроковий прогрес і дерева талантів, були скасовані.

Керівник проєкту Overwatch 2 Аарон Келлер підкреслив, що рішення стало результатом «складного вибору»: продовжити роботу над PvE-режимом «без кінця на горизонті» або скоротити PvE-складову Overwatch 2.

«Ми не можемо реалізувати початкове бачення PvE, яке було показано у 2019 році», – сказав під час трансляції виконавчий продюсер Overwatch 2 Джаред Нойс.

«Це означає, що ми не випускатимемо цей спеціальний режим героя з деревами талантів, цей довгостроковий прогрес сили. Ці речі просто більше не входять до наших планів», – додав він.

Замість місій герої Blizzard планує випустити окремі сюжетні місії з роликами, які «вперше з моменту виходу оригінальної гри просунуть сюжетну лінію Overwatch вперед». Blizzard каже, що сюжетні місії будуть спільними, але схоже, що вони не призначені для повторного проходження як спочатку заплановані місії героїв.

Перша частина сюжетних місій з’явиться у 6-му сезоні Overwatch 2, який стартує у серпні. Докладніше вивчити плани компанії на сезони 5-7 можна у наступній дорожній карті.

Онлайн-інтенсив "Analytics Bootcamp" від robot_dreams.
Навчіться верифікувати й аналізувати дані та визначати ключові метрики, які підходять саме вашому продукту.Опануйте SQL для аналітики даних та їх візуалізацію в Tableau.
Приєднатись

Blizzard отказывается от миссий и прогресса героев в Overwatch 2, потому что «не может реализовать исходное видение PvE»

Джерело: pcgamer

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: