Новини

«Сімпсони» випустять аніме-триб’ют «Зошиту смерті» – епізод вийде 30 жовтня

«Сімпсони» випустять аніме-триб’ют «Зошиту смерті» – епізод вийде 30 жовтня

Актуальний 34-й сезон «Сімпсонів» шануватиме традицію випуску спеціального епізоду на Хелловін. Цього року шоуранери вирішили перевершити себе та зробити свято жахів подією із двох частин. Першою стала повноцінна довга “екранізація” “Воно” Стівена Кінга – серія вийшла в ефір минулого тижня. Однак «Сімпсони» вирішили піти на більше: другий епізод виконаний у стилі аніме та є триб’ютом «Зошиту смерті».

На зображеннях та відео Гомер, Мардж, Ліза та Барт перетворюються на стильних аніме-персонажів. Оскільки незвичайні кольори волосся цілком нормальні в аніме, блакитне волосся Мардж виглядає дуже доречно. В епізоді по «Зошит смерті» Ліза Сімпсон замінить головного героя Лайта Ягамі, розкриваючи секрети смертоносного зошита, а Барт набуде форми бешкетного бога смерті.

Симпсоны Тетрадь смерти

Попри те, що «Сімпсони» досить є досить популярними, епізоди «Дому жахів на дереві» (Treehouse of Horror) є найпопулярнішими в кожному сезоні – через них багато хто повертається до перегляду серіалу. У неділю, 30 жовтня, канал FOX покаже серію Treehouse of Horror XXXIII. Новина встигла породити та відродити кілька мемів:

«Сімпсони» показали власну версію гри Dino з Google Chrome

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

 

Источник: Collider


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: