Новини

Стерненко та Притула запустили збір коштів на випуск українського дрона-камікадзе RAM II UAV — менше як за дві години задонатили понад 40 млн грн

Стерненко та Притула запустили збір коштів на випуск українського дрона-камікадзе RAM II UAV — менше як за дві години задонатили понад 40 млн грн

Сьогоднішня російська терористична атака на цивільні та інфраструктурні об’єкти України не залишиться безкарною для агресорів. Українці згуртувалися та почали активно робити внески до волонтерських фондів.

Як повідомлялося раніше, Сергій Стерненко створив банку «На помсту», в якій на момент підготовки матеріалу накопичено вже понад 19 млн грн. В описі було сказано, що подробицями він поділиться за кілька днів. Але інформація розкрилася раніше за намічений термін.

Сергій Стерненко та Сергій Притула виступили зі спільною заявою. Вони спільно запустили збір на купівлю дронів-камікадзе RAM II UAV. Спочатку оголосити про збір планувалося 12 жовтня, але сьогоднішня ракетна атака внесла свої корективи. Сергій Стерненко та Сергій Притула вестимуть окремий збір коштів, а потім об’єднають накопичення.

Курс
POWER BI
Приборкайте Power BI і прогнозуйте майбутнє своєї компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
powerbi

RAM II UAV – це баражуючий боєприпас на базі українського БПЛА «Лелека-100» від компанії DEVIRO. Він запускається за допомогою катапульти та може перебувати у повітрі до 55 хвилин. Максимальна дальність польоту становить 30 км. RAM II UAV несе бойову частину масою 3 кг і має точність 1 метр. Дрон може комплектуватись різними типами боєголовок залежно від місії:

  • термобаричною (для знищення цілей усередині будівель та малої броньованої техніки),
  • бронебійною (для ураження броньованих цілей на суші та на морі),
  • осколково-фугасною (для ураження живої сили противника на відкритій місцевості).

На момент виходу новину зібрано вже понад 40 млн грн.

ОНОВЛЕНО: Станом на 16.50 10 жовтня зібрано вже 116 млн грн.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: