Новини Україна 22.12.2022 о 10:22 comment views icon

Ситуація з енергопостачанням в Києві наразі найскладніша в країні – гендиректор Yasno

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

В Києві спостерігається найскладніша в країні ситуація з енергопостачанням. І поки що змін на краще не відбулося. Про це повідомив голова енергопостачальної компанії Yasno Сергій Коваленко.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

При цьому в деяких районах столиці енергію подають по 5 годин на добу, в деяких – по 2-3 години, а місцями енергопостачання не вдалося відновити ще з часу останнього масованого обстрілу окупантів.

Сергій Коваленко зазначив, що проблема полягає не в недостатній генерації електроенергії, а в пошкоджених мережах.

«Місто не може отримати потужність від енергосистеми країни через пошкодження високовольтного обладнання», – додав він.

За словами голови Yasno, наразі пошкоджено або знищено 60% трансформаторів. Тому неможливо подавати енергію в ті райони, де відсутнє необхідне робоче обладнання.

Додає клопоту та нервів мешканцям ситуація, коли в одному будинку чи житловому комплексі світло відсутнє, а в сусідні будинки електроенергія постачається. Це пояснюється тим, що «лінії живлення у Києві не лінійні і не завжди логічні з точку зору мапи та районів». Тому може бути, що одна з ліній виведена з ладу через зруйновану підстанцію, а лінії, що ведуть в сусідні будинки працюють нормально.

Разом з тим, енергетики активно працюють над усуненням наслідків обстрілу російських загарбників. Також ведуться роботи над новими схемами перезаживлення з використанням доступного обладнання.

Поки що давати прогнозів енергетики не беруться. Ситуація може покращитись, «коли завершаться ремонтні роботи і коли схема перезаживлення запрацює». Однак у випадку повторного обстрілу і влучань в об’єкти енергетичної інфраструктури та руйнування нині працюючих вузлів ситуація може стати ще гіршою.

Курс Англійської.
Онлайн-навчання англійської за методикою Кембриджу - вибір понад мільярда людей.
Вивчити курс

Додамо, у Центрі досліджень енергетики вважають, що Київ може повернутися до планових відключень електрики за тиждень-півтора. Проте у кращому випадку світло подаватимуть по 10 годин на добу.

Джерело: Facebook

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: