Новини

В «Корисну карту» додали інформацію про відкриті заклади харчування

В «Корисну карту» додали інформацію про відкриті заклади харчування

Два тижні тому компанія «ЛУН» створила мапу «Корисна карта» (misto.lun.ua/help) з працюючими відділеннями Нової Пошти, аптеками, заправками тощо. Але на ній не вистачало закладів харчування.

Для цього компанія з автоматизації закладів Poster запартнерились із ЛУН. Тепер на мапі українці зможуть бачити, які заклади вже поновили свою роботу, а які ще зачинені.

Додати заклад на мапу дуже легко. Якщо ви ведете облік у Poster: в адмін-панелі Poster відкрийте застосунок «ЛУН Місто»; оберіть, який заклад додати на мапу та вкажіть точну адресу та графік роботи; натисніть Зберегти і протягом 30 хвилин заклад з’явиться на мапі України.

Важливо, щоб на мапі були тільки працюючі заклади. Тому відображатись будуть лише ті, у яких є продажі за останні 2 дні. Щоб показувати актуальність роботи закладу, відповідайте в боті зранку на просте питання «Працюєш чи ні?».

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

Якщо ви ведете облік не на Poster, то запустіть бот @LunAndPosterBot, вкажіть назву закладу, графік роботи, адресу та відправте геопозицію. Протягом 30 хвилин ваш заклад з’явиться на мапі «Корисна карта» (misto.lun.ua/help).


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: