Новини Новини 21.06.2022 о 11:29

Видавництво «Ранок» відкрило передзамовлення манґи про Привида Києва — українською та англійською за 149 грн

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Харківське видавництво «Ранок» відкрило попереднє замовлення манґи про Привида Києва Видавництво «Ранок» відкрило передзамовлення манґи про Привида Києва — українською та англійською за 149 грнВидавництво «Ранок» відкрило передзамовлення манґи про Привида Києва — українською та англійською за 149 грн міська легенда про персонажа російсько-української війни, українського пілота-аса, збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації — комікс вже можна замовити на сайті видавництва у перекладах українською та англійською за 149 грн. Про це повідомила провідна редакторка видавничої групи «Нова» Катерина Новак у своєму твіттері.

Курс ПРОДЮСУВАННЯ АРТПРОЄКТІВ
Оволодійте навичками створення професійних артпроєктів та реалізуйте свої найсміливіші творчі задуми!
Дізнатися про програму

Вперше ми писали про цю манґу на початку квітня — її презентували на 140-му з’їзді Commitia Видавництво «Ранок» відкрило передзамовлення манґи про Привида Києва — українською та англійською за 149 грнВидавництво «Ранок» відкрило передзамовлення манґи про Привида Києва — українською та англійською за 149 грн Це конвенція додзінсі (аматорське видання або журнал літературних та художніх творів у Японії). Її автор — японський манґака й аніматор Мацуда Джюко, який вже випустив понад 20 творів на військову тематику.

Видавництво «Ранок» відкрило передзамовлення манґи про Привида Києва — українською та англійською за 149 грн

Харківське видавництво «Ранок» зв’язалося з японським автором та домовилося про випуск цієї чудової манґи в Україні.

«Відомий автор манґа Мацуда Джюко надихнувся подіями лютого 2022 року, коли під час жорсткої ескалації російсько-української війни небо над Києвом героїчно боронили українські пілоти 40-ї бригади тактичної авіації.

Подвиг українських асів породив легенду про Привида Києва, пілота МіГ-29, який за перші 30 годин російського вторгнення в Україну здобув шість повітряних перемог у небі над столицею: збив два Су-35, два Су-25, Су-27 і МіГ-29».

Анотація до коміксу

Комікс, який розрахований на аудиторію віком 10-14 років, випустять у м’якій обкладинці. Формат — 210х290 мм, кількість сторінок — 16.

Курс PR-менеджмент для тих, хто вже все вміє.
Директорка з корпоративних комунікацій Kyivstar поділиться досвідом і секретами успіху.
Хочу на курс

Раніше редакторка Катерина Новак розповіла, що над перекладом коміксу працювали з 12 травня — цьому передувала робота її колег, які через посольство розшукали автора Мацуду Джюко.

Перший наклад становить 10 000 примірників українською мовою та ще 2 000 примірників англійською. У «Ранку» сподіваються отримати надруковані комікси до середини липня, після чого видавництво почне відправляти замовлення клієнтам.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: