Новини

VR-гарнітуру Project Cambria від Meta порівняли з «ноутбуком для обличчя», її вихід очікується у 2022 році

VR-гарнітуру Project Cambria від Meta порівняли з «ноутбуком для обличчя», її вихід очікується у 2022 році

Meta – материнська компанія Facebook – цього року планує запуск гарнітури віртуальної реальності під кодовою назвою Project Cambria. Що чекає на споживачів – з’ясувалося зі звіту компанії.

Як повідомляє The Information, гарнітура описується всередині компанії як «ноутбук для обличчя» або «Chromebook для обличчя». Стверджується, що вона має аналогічні Chromebook характеристики та використовує власну операційну систему на основі Android. Гарнітура буде сумісна з вебінструментами та сервісами Meta, а також програмами Quest. Компанія буде позиціювати VR-гарнітуру як пристрій для роботи, тому вона не зможе запускати настільні програми, які зазвичай використовуються багатьма підприємствами.

Згідно зі звітом, Cambria може виводити зображення з високою роздільною здатністю, що дозволить чітко читати текст, наприклад, електронних листів. Гарнітура також має камери, які дають змогу використовувати змішану реальність.

Під час анонсу Cambria у жовтні 2021 року в Meta заявили, що гарнітура має функцію відстеження погляду та розпізнавання виразу обличчя. Передбачалося, що аватари користувачів в Horizon Worlds та Workrooms зможуть показувати вирази обличчя та напрямок погляду.

Курс
Frontend вечірній
Отримайте навички та знання в ІТ-сфері, не відриваючись від роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend вечірній

The Information додає, що Cambria буде важче Quest 2 через більшу батарею, але її розмістять ззаду для кращого балансу.

Нові гарнітури з’являться на прилавках приблизно у вересні й коштуватиме понад $799. Спочатку запуск був запланований ще на 2021 рік, але був відкладений через викликані пандемією проблеми з постачанням.


Повідомляється, що у Meta у планах є ще три гарнітури: нові Quest вийдуть у 2023 та 2024 роках, а наступник Cambria під кодовою назвою Funston з’явиться у 2024 році.

Bloomberg: Apple переманила топ-менеджера Meta по AR/VR для создания своей гарнитуры смешанной реальности


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: