Новини Новини 01.06.2022 о 15:20 comment views icon

Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки для школярів

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

1 червня в Україні та усьому цивілізованому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей, проте, користуючись нагодою та з огляду на війну Міністерства освіти і науки України привернуло увагу до життєво важливої мінної безпеки та організувало онлайн-уроки для школярів, щоб розповісти їм, як поводитися безпечно й вберегти себе, своїх друзів та рідних.

Це спільна ініціатива УІРО, МОН, ЮНІСЕФ, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, ДСНС та Нацполіції. До проєкту залучили Лесю Юрчишин, найкращий вчитель громадянської освіти Global Teacher Prize Ukraine 2020, яка разом із фахівцем з мінної безпеки з використанням інтерактивних завдань та мультиків розповіла основні правила мінної безпеки.

Обидві трансляції для учнів 1–4 класів та учнів 5–11 класів вже відбулися, проте на YouTube-каналі UNICEF Ukraine доступні записи обох уроків. І ми просто зобов’язані поділитися цим контентом, адже ця інформація може вберегти дитячі життя.

«Сьогодні небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, де велися чи ще ведуться бойові дії. Тому дітям так важливо знати, як розрізняти такі предмети, якої небезпеки остерігатися й як вберегти своє життя».

МОН

З уроку діти можуть дізнатися:

  • як розрізнити вибухонебезпечні предмети;
  • де може чатувати небезпека;
  • як зробити свої прогулянки безпечними і яких правил дотримуватися;
  • які знаки попереджають нас про небезпеку.

Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки для учнів 1-4 класів

Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки для учнів 5–11 класів

Курс Frontend.
Frontend розробник може легко створити сторінки вебсайту чи вебдодаток. Тому після курсу ви станете затребуваним фахівцем у сфері, що розвивається.
Інформація про курс

Нещодавно ДСНС запустила мобільний додаток «Розмінування України» для повідомлення про мінування та вибухонебезпечні предмети.

«Розмінування України» — додаток ДСНС для повідомлення про мінування та вибухонебезпечні предмети

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: