Новини

З початку відновлення оплати за проїзд в комунальному транспорті у Києві провалідували 350 тис. е-квитків

З початку відновлення оплати за проїзд в комунальному транспорті у Києві провалідували 350 тис. е-квитків

Після відновлення 16 травня оплати за проїзд у Києві мешканці провалідували майже 350 тис. е-квитків. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Ми проаналізували, які маршрути користуються найбільшим попитом у містян, і прийняли рішення про збільшення кількості рухомого складу на 20 маршрутах наземного громадського транспорту. На сім трамвайних маршрутів ми додаємо 9 одиниць транспорту і на одинадцять тролейбусних маршрутів 11 одиниць транспорту. Збільшення кількості рухомого складу дає можливість скоротити інтервал руху громадського транспорту на цих маршрутах», – розповів Микола Поворозник.

Він додав, що міська влада й надалі буде відслідковувати попит на маршрутах наземного транспорту і, відповідно, збільшувати кількість рухомого складу.

«Будьте відповідальними – сплачуйте за проїзд! Це ваш внесок в економіку міста, і, відповідно, у перемогу!», – наголосив Микола Поворозник.

Нагадаємо, з 16 травня у Києві відновлено оплату за проїзд в комунальному транспорті, а також знову запрацювала автоматична система фіксації порушень ПДР.

P.S. Перелік актуальних маршрутів доступний за наступним посиланням.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: