Партнерський проект

Підлітків із України запрошують на безкоштовні курси чеської мови. Де вони проходять і як потрапити

Підлітків із України запрошують на безкоштовні курси чеської мови. Де вони проходять і як потрапити

Чехія прийняла понад 300 тис. біженців, які переїхали через війну в Україні. Серед них багато дітей, які у вересні підуть до школи на новому місці. Щоб їм було легко освоїтися, школа GoStudy за підтримки Міністерства освіти Чеської Республіки запускає безоплатні інтенсивні курси чеської мови. 

У партнерському матеріалі з GoStudy розповідаємо, як проходить навчання на курсі та що воно дасть студентам. 

Партнерський матеріал?

Як проходить навчання на курсі

Чеська мова, як і українська, входить до групи слов’янських мов. У GoStudy розповідають, якщо займатися регулярно, освоїти основи в дитини вийде лише за місяць. Режим навчання має бути інтенсивним, як і на курсі школи GoStudy: чотири уроки на день, п’ять днів на тиждень. Одне заняття триває 45 хвилин.

Основне завдання навчання – підготувати студента до щоденного спілкування у школі з однокласниками та педагогами. Заняття включають інтеграційні завдання, під час яких педагоги наголошують на розширенні словникового запасу. 

«При цьому підліткам не доведеться зубрити годинами. Матеріал засвоюється завдяки програванню сцен із життя, тож лексика “всмоктуватиметься” природним шляхом», – кажуть викладачі. 

Підлітків із України запрошують на безкоштовні курси чеської мови. Де вони проходять і як потрапити

Записатися на курс можна тут.

Де і хто навчатиме

Усі уроки проходитимуть наживо в навчальних центрах у Празі та Брно. Команда GoStudy розповідає, що якість навчання гарантують два фактори:

  • Займатимуться підлітки в маленьких групах, де не більше ніж десятеро людей. Педагоги зможуть відповісти на всі запитання та приділити час кожному учню. 
  • Професори школи GoStudy викладають уже багато років, вони добре знайомі з живою чеською мовою. Це означає, що підлітки вивчатимуть не лише «книжну», а й розмовну мову, вивчать фрази, які часто вживаються в побуті, яких часом немає в підручниках. Заняття допоможуть краще зрозуміти менталітет і культуру країни, у якій доведеться жити та навчатися. 

Закінчивши курс, студент зможе спілкуватися з однокласниками і вчителями у школі та комфортно почуватиметься серед чехів.

Що дає курс студентам

Інтенсивний безплатний курс включає 80 уроків, пройти його можна в червні, липні або серпні 2022 року. Кожен студент, який відвідає щонайменше 75% занять і складе підсумковий тест із чотирьох частин – читання, аудіювання, письмо та розмовну мову – отримає сертифікат. Із цим документом буде простіше влаштувати учня до чеської школи, а знання спростять початок навчання.  

Зареєструватись на безплатний курс.

Чому варто піти саме на цей курс

GoStudy – це мовна школа із правом проводити державний іспит. Понад 20 років вона спеціалізується на навчанні іноземців чеської мови. 90% випускників школи не лише успішно складають іспит на сертифікат В2Підлітків із України запрошують на безкоштовні курси чеської мови. Де вони проходять і як потрапитиПідлітків із України запрошують на безкоштовні курси чеської мови. Де вони проходять і як потрапитирівень, коли студент добре розуміє усне мовлення і без проблем підтримує розмову, а й вступають до провідних університетів Чехії та Словаччини. 

Від початку війни в Україні школа GoStudy вирішила допомагати українцям освоїтися в Чехії та відкрила безоплатні мовні курси. 

«Навчання реалізують за підтримки Міністерства освіти Чеської Республіки, що є показником його якості та ефективності», – пояснює команда школи. 

Підлітків із України запрошують на безкоштовні курси чеської мови. Де вони проходять і як потрапити

Дізнатись більше про безплатний курс.

Як записатися на курс

Зареєструватися на курс може будь-який студент віком від 14 до 18 років, якому надали тимчасовий захист у Чеській Республіці у зв’язку з війною в Україні.      

Студент повинен вибрати, де хоче вчитися – у Празі чи Брно, та заповнити просту реєстраційну форму. Після цього йому потрібно прийти до офісу школи, де його запишуть до навчальної групи. Людина також отримає листа з детальною інформацією про курс і необхідні документи. Там же вкажуть дату, час і місце початку занять. Кількість місць на курсі обмежена – школа прийме 3 тис. студентів.

Партнерський матеріал?

Зареєструватися на курс

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: