Технології Новини 29.05.2024 о 18:43 comment views icon
Стаття з  

GitHub і JFrog оголосили про інтеграцію: єдиний вхід, спільні панелі та робота з кодом

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg

Ігор Шелудченко

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Відомі платформи для розробників GitHub і JFrog оголосили про партнерство, яке передбачає глибшу інтеграцію між сервісами.

Як повідомляє Techcrunch, завдяки цьому девелопери зможуть оптимально керувати як репозиторіями вихідного коду на GitHub, так і репозиторіями бінарних файлів.

Інтеграція забезпечить:

  • відстеження коду від джерела до бінарних пакетів на обох платформах;
  • підтримку єдиного входу;
  • уніфіковані структури проєкту, включаючи зіставлення ролей.

Пізніше з’явиться уніфікована інформаційна панель зі спільними інструментами безпеки GitHub і JFrog.

Ця інтеграція не є чимось сенсаційним — обидві компанії працюють у просторі DevOps. Як виявилося, близько половини клієнтів JFrog також є користувачами GitHub.

«По суті, цю співпрацю, цей шлюб, не потрібно пояснювати нашим клієнтам, тому що вони тут: вони тут або за вихідним кодом, або за бінарними файлами — і ця кооперація полегшить їм життя», — заявив CEO і співзасновник JFrog Шломі Бен Хаїм.

Онлайн-курс "Ілюстрація Basis" від Skvot.
Від софтів та основ ілюстрування — до перших клієнтів.Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та Procreate.Дізнайтесь, як розвивати особистий бренд, знаходити клієнтів та гідно оцінювати свої роботи.
Про курс

CEO GitHub Томас Домке Домке зазначив, що в перспективі GitHub планує надати Copilot більше функцій, наприклад сервіс Sentry.

Також важлива й інтеграція безпеки: як правило юзери користуються і GitHub і JFrog, але дві різні інформаційні панелі перевіряти вони не хочуть.

Повідомляється, що в найближчому майбутньому компанії планують ще більше поглибити інтеграцію. Про подальші плани вони повідомлять на конференції JFrog swampUP у вересні.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: