Новости

«Дія» подолала позначку у 13 млн унікальних користувачів, а витрати за програмою «єПідтримка» сягнули 638 млн грн

«Дія» подолала позначку у 13 млн унікальних користувачів, а витрати за програмою «єПідтримка» сягнули 638 млн грн

«Дія» продовжує бити рекорди за кількістю користувачів — пізно ввечері 2 січня проєкт подолав позначку 13 млн унікальних користувачів. Про нове досягнення повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Дія» додала додатковий мільйон нових користувачів за два тижні — 17 грудня розробники повідомляли про 12 млн користувачів. За словами міністра, у 2021 році «Дія» виросла у п’ять разів і зараз щодня додає 50-70 тис. нових користувачів.

Загалом в застосунку «Дія» доступні 9 послуг та 15 цифрових документів. Значною мірою своїм успіхом застосунок завдячує COVID-сертифікатам, а також програмою «єПідтримка» «Дія» подолала позначку у 13 млн унікальних користувачів, а витрати за програмою «єПідтримка» сягнули 638 млн грн«Дія» подолала позначку у 13 млн унікальних користувачів, а витрати за програмою «єПідтримка» сягнули 638 млн грн«єПідтримка — президентська ініціатива з підтримки бізнесу, за якою українці із сертифікатом про повну вакцинацію можуть отримати по 1 000 грн від держави. Перший этап з виплати допомоги у «Дії» стартував 19 грудня, яку в міністерстві називають «наймасовішою послугою в історії України».

У своєму повідомленні Михайло Федоров також поділився оновленою статистикою щодо «єПідтримки» за підсумками перших трьох тижнів: загальна кількість відкритих банками-партнерами спеціальних карток сягнула 7,3 млн, заявок у «Дії» щодо виплати допомоги надійшло 6,1 млн, а загальна сума витрачених коштів станом на ніч 2 січня склала 638 млн грн.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

У лютому відбудеться наступна велика презентація Diia Summit, де очікується запуск нових цифрових послуг у декількох сферах. Наразі Мінцифра працює над 94 цифровими проєктами, які охоплюють всі сфери та галузі — від юстиції до медицини. Серед них — вибори онлайн і спецрежим для IT-індустрії «Дія.City», який має запрацювати вже наприкінці січня – на початку лютого 2022 року.

Раніше відомство запустило спеціальний сайт plan2.diia.gov.ua — на ньому можна знайти не тільки стислий опис по кожній послузі, яка розроблюється спільно з іншими міністерствами, а також відстежувати реалізацію проєктів у режимі реального часу та давати рекомендації.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: