Новости

Дослідження: Найпопулярніші напрямки літнього відпочинку українців за запитами Google

Дослідження: Найпопулярніші напрямки літнього відпочинку українців за запитами Google

Глобальна пандемія продовжувала впливати на плани більшості людей у світі й у 2021 році. Водночас після декількох місяців застою через пандемію впевненість мандрівників у безпеці поїздок починає поступово відновлюватися — тенденції пошуку показують, що з поширенням вакцин інтерес до подорожей, схоже, зростає.

Люди хочуть подорожувати, оскільки вони відчувають себе більш впевнено, замовляючи поїздки, і все більше українців шукає в Google варіанти літнього відпочинку як всередині країни, так і за кордоном. Сервіс проаналізував пошукові запити українських користувачів зі словами «отпуск в/відпочинок в» за останні 3 місяці, щоби зрозуміти, які напрямки відпочинку цікавлять українців цього сезону.

У зв’язку з обмеженнями на міжнародні поїздки в Україні люди продовжували більше цікавитися відпочинком всередині країни. Цього року найпопулярнішими напрямками відпочинку в Україні стали Бердянськ, Залізний Порт та Коблеве. А повністю перша десятка за результатами пошуку в Google за останні 3 місяці така:

 1. Бердянськ
 2. Залізний Порт
 3. Коблеве
 4. Затока
 5. Кирилівка
 6. Одеса
 7. Арабатська Стрілка
 8. Сєдове
 9. Скадовськ
 10. Щасливцеве

Сьогодні все більше країн відкривають свої кордони для українців, і відповідно зростає число запитів про відпочинок на закордонних курортах. Котрий рік поспіль найпопулярнішим серед українців напрямком відпочинку за кордоном залишається Туреччина. У цілому гаряча десятка зарубіжних напрямків відпочинку, на думку українських користувачів Google, виглядає так:

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python
 1. Туреччина
 2. Кіпр
 3. Албанія
 4. Болгарія
 5. Чорногорія
 6. Хорватія
 7. Греція
 8. Єгипет
 9. Грузія
 10. ОАЕ

Нагадуємо, перш ніж планувати свою відпустку, ознайомтеся з рекомендаціями органів охорони здоров’я та місцевої влади, дотримуйтесь заходів безпеки і профілактики.

Джерело: Google


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: