Новости Новости 10.03.2021 в 13:40 comment

monobank запустив сервіс швидкого розрахунку в кафе та ресторанах

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Замість очікування офіціанта з терміналами достатньо просканувати QR-код на столику або потрусити телефоном з відкритим додатком monobank (вже знайома функція Shake to Pay), вибрати ресторан і ввести номер столика; чек зберігається прямо в деталях транзакції у виписці.

Запуск нового сервісу анонсував співзасновник проєкту Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі. За його словами, ідея сервісу з’явилась понад п’ять років тому ще в ПриватБанку, а  запропонували її Михайло Рогальський і Дмитро Дубілет, тоді як першу робочу версію сервісу підприємці запустили декілька років тому у фітнес-клубі Smartass.

monobank запустив сервіс швидкого розрахунку в кафе та ресторанах
Так переваги нового сервісу для користувачів описують розробники. Скріншот з офіційного сайту monobank

До рахунку можна додати чайові та оплатити всю суму прямо в застосунку. Весь процес займає менше ніж хвилину, відзначають розробники. Потім оплачений рахунок можна зручно розділити з друзями, скориставшись іншою функцією split bill.

А ось так monobank розповідає про переваги підключення послуги для бізнесу. Комісія з суми чеку становить 2%.

Наразі сервісом можна скористатися в декількох закладах Дніпра, Києва та Харкова, які погодилися взяти участь у пілотному проєкті. Таких зараз біля 20:

 

Онлайн-курс Pyton.
Опануйте PYTHON з нуля та майте проект у своєму портфоліо вже через 4 місяця.
Приєднатися

В monobank закликають зацікавлених партнерів залишати заявки на підключення на сайті проєкту.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: