Замість очікування офіціанта з терміналами достатньо просканувати QR-код на столику або потрусити телефоном з відкритим додатком monobank (вже знайома функція Shake to Pay), вибрати ресторан і ввести номер столика; чек зберігається прямо в деталях транзакції у виписці.
Запуск нового сервісу анонсував співзасновник проєкту Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі. За його словами, ідея сервісу з’явилась понад п’ять років тому ще в ПриватБанку, а запропонували її Михайло Рогальський і Дмитро Дубілет, тоді як першу робочу версію сервісу підприємці запустили декілька років тому у фітнес-клубі Smartass.
![](https://itc.ua/wp-content/uploads/2021/03/3232-770x306.png)
До рахунку можна додати чайові та оплатити всю суму прямо в застосунку. Весь процес займає менше ніж хвилину, відзначають розробники. Потім оплачений рахунок можна зручно розділити з друзями, скориставшись іншою функцією split bill.
А ось так monobank розповідає про переваги підключення послуги для бізнесу. Комісія з суми чеку становить 2%.
![1](https://itc.ua/wp-content/uploads/2021/03/212-1-770x481.png)
![1](https://itc.ua/wp-content/uploads/2021/03/12-2-770x315.png)
Наразі сервісом можна скористатися в декількох закладах Дніпра, Києва та Харкова, які погодилися взяти участь у пілотному проєкті. Таких зараз біля 20:
![1](https://itc.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-4-770x320.png)
![1](https://itc.ua/wp-content/uploads/2021/03/2-2-770x340.png)
![1](https://itc.ua/wp-content/uploads/2021/03/3-2-770x274.png)
В monobank закликають зацікавлених партнерів залишати заявки на підключення на сайті проєкту.
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: