Новости Новости 25.05.2021 в 11:52 comment

МВС: В Україні запрацював новий порядок сплати штрафів за порушення ПДР, а в додатку «Штрафи ПДР» з’явилась підтримка Apple Pay

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров нагадав, що з 29 квітня 2021 року набрав чинності Закон № 1438-IX «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов».

Тепер водії-порушники ПДР не будуть отримувати паперовий варіант вже сплаченої постанови, як це було раніше. Натомість, завдяки додатку «Штрафи ПДР», власник авто може налаштувати інформування про зафіксовані правопорушення або перевірити їх наявність онлайн.

МВС: В Україні запрацював новий порядок сплати штрафів за порушення ПДР, а в додатку "Штрафи ПДР" з'явилась підтримка Apple Pay

Також у додатку «Штрафи ПДР» з’явилася нова опція — відтепер сплатити постанову про адмінпорушення можна за допомогою Apple Pay.

«В iOS-додаток «Штрафи ПДР» і телеграм-бот @ShtrafyPDR інтегрована можливість оплати за допомогою Apple Pay. Сплата штрафів стала ще зручніше! Окрім моніторингу винесених постанов за порушення правил ПДР та їх сплати, додатки на Android та iOS містять найактуальнішу карту розміщення камер фіксації перевищення швидкості», — сказав заступник міністра.

Сергій Гончаров нагадав, якщо оплата штрафу була здійснена упродовж 10 банківських днів з моменту отримання постанови, то при сплаті надається знижка 50%. Окрім того, додаток «Штрафи ПДР» стане в пригоді тим водіям, які не є власниками транспортного засобу.

Курс Python.
Python дозволяє тобі не тільки розробляти сайти та займатись аналітикою даних, а ще й будувати алгоритми, тестувати програми та навіть створювати штучні інтелекти. Стань різноплановим фахівцем!
Дійзнайтеся більше

МВС: В Україні запрацював новий порядок сплати штрафів за порушення ПДР, а в додатку "Штрафи ПДР" з'явилась підтримка Apple Pay

Прийнятий Закон регулює процедуру примусового виконання постанов щодо іноземців або осіб без громадянства, які ввезли транспортний засіб з іноземною реєстрацією на територію України. У разі несплати штрафу протягом 30 днів з дня набрання законної сили адмінпостанови, вона підлягає примусовому виконанню.

Нагадаємо, що з 1 червня 2020 року запрацювали комплекси автофіксації порушень ПДР на дорогах України. Місця встановлення камер можна переглянути на сайті МВС за наступним посиланням та в додатку «Штрафи ПДР». До 2024 року планується встановити 1,5 тис. стаціонарних камер фотовідеофіксації порушень ПДР, а до кінця поточного року — 400.

Джерело: МВС України

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: