Новости

Олег Гороховський: «monobank вже коштує більше одного мільярда доларів і не продається»

Олег Гороховський: «monobank вже коштує більше одного мільярда доларів і не продається»

На початку місяця співзасновник monobank Олег Гороховський спростував чутки щодо продажу популярного платіжного сервісу Альфа-Банку, а тепер повідомив ринкову вартість «банку у смартфоні».

Щоб досягнути цього результату, monobank знадобилось три з половиною роки.

«Єдиноріг з нуля за три з половиною роки…

З такою оцінкою жоден український банк вже технічно не може нас купити. Ця «цукерка» по зубах лише консорціуму іноземних інвестфондів»

Олег Гороховський

український бізнесмен та співзасновник monobank

У квітні monobank перетнув межу в 3,5 мільйона клієнтів, повідомивши про 1,3 мільйона щоденних користувачів. monobank планував запустити інтеграцію з криптобіржею для простого обміну Bitcoin ще у липні, але поки цього не сталось. Також monobank обіцяв запуск e-SIM у серпні та інтеграцію з американським майданчиком із торгівлі цінними паперами восени.

Monobank анонсировал четыре новых проекта, включая карту в биткоинах и возможность торговать американскими акциями

  • monobank — картковий продукт Fintech Band і «Універсал-Банку». Першу заснували в січні 2017 року колишні топменеджери «ПриватБанку» Олег Гороховський, Дмитро Дубілет і Михайло Рогальський. Проєкт використовує для роботи банківську ліцензію Universal Bank, що входить до групи ТАС та належить українському бізнесмену Сергію Тігіпку.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: