Новости

Skoda оголосила ціни та комплектації оновленого кросоверу KAROQ для українського ринку — від 669,5 тис. грн

Skoda оголосила ціни та комплектації оновленого кросоверу KAROQ для українського ринку — від 669,5 тис. грн

Офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні «Єврокар» оголосив про дати старту продажів оновленого компактного кросовера KAROQ та розпочав прийом замовлень у виробництво. Ціни та комплектації для українського ринку стали відомі вже через місяць після офіційної світової прем’єри новинки.

Отже, кросовер Skoda KAROQ буде доступний у комплектаціях Active, Ambition та Style з вже знайомою лінійкою двигунів та коробок передач:

  • 1.4 TSI (110 кВт) 8AT;
  • 2.0 TDI (85 кВт) 6МГ;
  • 2.0 TDI (85 кВт) 7DSG;
  • 2.0 TDI (110 кВт) 7DSG.

Ціна на оновлений Skoda KAROQ стартує від 669 591 грн за версію 1.4 TSI (110 кВт) 8AT станом на 30.12.2021 року, а початок виробництва заплановано на березень 2022 року. Зазначимо, що вартість автомобілів Skoda у гривні змінюється прямо пропорційно до зміни курсу долара США до гривні, встановленого НБУ на дату оплати.

Дебютувавши у 2017 році, KAROQ став другим у лінійці кросоверів чеського автовиробника. Вже півтора роки KAROQ утримує позицію найпопулярнішого кросовера бренду та другої за популярністю моделі чеського автовиробника після OCTAVIA.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

З 2017 року з виробничих ліній зійшло понад 500 тисяч автомобілів KAROQ. Модель виробляється у Чехії, Словаччині, Україні, Росії, Китаї та доступна на ринках 60 країн. Для українського ринку оновлений Skoda KAROQ виготовляється на заводі «Єврокар» у Соломоновому.

Джерело: Skoda


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: