Новости

Uber Shuttle припиняє роботу в Києві з 19 листопада

Uber Shuttle припиняє роботу в Києві з 19 листопада

Сервіс Uber Shuttle офіційно повідомив про припинення роботи в Києві з 19 листопада 2021 року. Невикористані гроші будуть повернуті користувачам, а всі інші актуальні сервіси Uber, зокрема UberX та Uber Comfort, продовжать свою роботу в Україні.

«Після 2,5 років роботи Uber Shuttle у Києві ми прийняли нелегке рішення зупинити роботу цього сервісу з 19 листопада. Ми щиро дякуємо користувачам та партнерам, що були з нами впродовж цього часу.

Тим не менш, ми прагнемо й надалі допомагати містам рухатися за допомогою технології Uber. Інші наші сервіси, як-от UberX та Uber Comfort, працюватимуть у Києві, тож ми сподіваємося, що ви продовжите користуватись Uber.

Ми повернемо невикористаний баланс пакетів Shuttle, дійсних станом на 19 листопада, на картку, з якої була здійснена купівля. Для пакетів, які було придбано за готівку, повернення вартості відбудеться у формі кредитів Uber, які можуть бути використані на будь-який Uber сервіс в Україні» — зазначили в Uber Shuttle.

Нагадаємо, що сервіс спільних поїздок Uber Shuttle почав працювати в Україні 15 травня 2019 року.

Зазначимо, що сьогодні КМДА повідомила про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Києва до 20 грн з 1 січня 2022 року.

Джерело: Uber


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: