Новости Новости 25.11.2021 в 19:14 comment views icon

В Україні стартують офіційні продажі електрокросовера Mercedes-Benz EQB за ціною від 45,5 тис. євро

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні повідомило про старт продажів нового електрокросовера Mercedes-Benz EQB. Ця модель стане першим серійним автомобілем бренду із повністю електричним приводом, який випускатиметься на заводі у м. Кечкемет (Угорщина).

На момент виходу на ринок компактний позашляховик з повністю електричним приводом буде доступний у версіях EQB 300 4MATIC потужністю 168 кВт та EQB 350 4MATIC потужністю 215 кВт. Запас ходу кожної з версій згідно WLTP становить 419 км. Вартість EQB 300 4MATIC та EQB 350 4MATIC складає від 45 465 євро та 47 589 євро відповідно. У подальшому планується випуск інших варіантів, покликаних задовольнити різні потреби українських клієнтів, зокрема – версії із значно збільшеним запасом ходу. Незабаром до них приєднається й передньопривідна модифікація Mercedes-Benz EQB.

На передній осі використовується асинхронний електричний двигун, трансмісія з фіксованим передатним числом та диференціалом, система охолодження та електроніка, які утворюють компактний модуль з високим ступенем інтеграції – електричний силовий агрегат (eATS). У моделях EQB 300 4MATIC та EQB 350 4MATIC на задній осі встановлені модулі eATS з новим синхронним електродвигуном із постійними магнітами.

У версіях 4MATIC інтелектуальний розподіл потужності між передньою та задньою осями регулюється із частотою 100 разів на секунду з урахуванням умов руху. Оптимізація енергоспоживання відбувається за рахунок використання переважно заднього електродвигуна, причому в режимі часткового навантаження асинхронний електродвигун на передній осі генерує лише мінімальні втрати на тертя. У режимі холостого ходу або під час гальмування електродвигуни стають генераторами: їхнє механічне обертання перетворюється на електричну енергію, яка використовується для заряджання високовольтної акумуляторної батареї (процес рекуперації).

Зазначимо, що стандартна комплектація EQB передбачає п’ять посадочних місць, як опція пропонується третій ряд сидінь, що складається з двох додаткових індивідуальних посадкових місць. Великий перелік систем безпеки включає висувні підголівники, ремені безпеки з натягувачами та обмежувачами натягу на всіх зовнішніх сидіннях, а також бокові подушки безпеки, які захищають у тому числі і пасажирів третього ряду. На другому та третьому ряду можна встановити до чотирьох дитячих автокрісел, ще одне – на сидінні переднього пасажира. Для збільшення об’єму багажного відсіку сидіння третього ряду можна скласти врівень із полом.

Версія EQB стала доповненням сімейства компактних автомобілів Mercedes і тісно пов’язана з двома моделями – EQA, з якою у них спільна технологія приводу, та компактним позашляховиком GLB. EQB (довжина/ширина/висота: 4684/1834/1667 мм) відрізняється більш значною місткістю завдяки довгій колісній базі моделі GLB (2829 мм). Об’єм багажного відсіку становить від 495 до 1710 л або від 465 до 1620 л для п’яти- та семимісної версії відповідно. У стандартній комплектації нахил спинок сидінь другого ряду регулюється з можливістю фіксації в декількох положеннях, як опція доступні сидіння із регулюванням по довжині в межах 140 мм.

Курс UX UI для геймдеву.
Зрозумієш, як працює людський мозок, і впровадиш Design thinking у свою роботу — від ресерчу до прототипу й тестування. Забереш головні фішки Figma та Adobe Photoshop для дизайну ігор.
Приєднатися

Модель EQB обладнана літій-іонною акумуляторною батареєю на 66,5 кВтгод, яка складається з п’яти блоків та розташована під салоном у центральній частині автомобіля. Електрокросовер можна заряджати змінним струмом з потужністю до 11 кВт, використовуючи бортовий зарядний пристрій. Час до повної зарядки залежить від доступної інфраструктури та особливостей обладнання автомобіля.

Залежно від рівня заряду (SoC) та температури високовольтної батареї від відповідної зарядної станції EQB може заряджатися з потужністю до 100 кВт. При цьому тривалість зарядки від 10% до 80% SoC становить трохи більше 30 хвилин. А лише за 15 хвилин рівень енергії поповнюється до рівня, достатнього для подолання додаткових 150 км (згідно WLTP). Для заряджання змінним та постійним струмом у моделі EQB для ринку Європи та США у стандартній комплектації передбачено роз’єм CCS (Combined Charging System, комбінована система заряджання), розташований у боковій панелі справа.

Джерело: УкрАВТО

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: