Новини Ігри 07.03.2024 о 15:30 comment views icon

AMD оновила специфікації FreeSync, FHD-монітори підтримуватимуть 144 Гц

author avatar

Юрій Орос

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки

Вперше представлена у 2015 році, технологія FreeSync від AMD зазнала кількох змін. Компанія запропонувала свою технологію як альтернативу NVIDIA G-Sync та VESA VRR (Variable Refresh Rate) для безрівневої роботи, синхронізуючи частоту оновлення монітора з можливостями графічного процесора.

Замість того, щоб випустити нову специфікацію FreeSync, AMD оновлює наявні рівні, щоб забезпечити вищу частоту оновлення. Варто зазначити, що у FreeSync вже була друга версія, але AMD змінила схему іменування, передає Videocardz.

Коли технологія була вперше анонсована, монітори з частотою оновлення 120 Гц були рідкістю. Сьогодні частота оновлення 144 Гц або вище не є чимось надзвичайним для ігрової панелі. Проте, специфікації FreeSync потрібно було оновити відповідним чином.

AMD не змінює специфікації FreeSync для панелей ноутбуків, нові зміни торкнуться лише моніторів і телевізорів. Оновлення фактично вийшло у вересні 2023 року, але AMD повідомляє про нього лише зараз. Схоже, AMD підвищила мінімальні характеристики FreeSync для моніторів з роздільною здатністю 1080p (у списку під номером 3440) до 144 Гц. Раніше базовий рівень не мав такої вимоги.

Для FreeSync Premium монітори з роздільною здатністю до 3440 тепер повинні забезпечувати принаймні 200 Гц, а монітори з вищою роздільною здатністю (тобто переважно 4K-панелі) повинні будуть підтримувати максимальну частоту оновлення 120 Гц. В обох випадках це більше, ніж мінімальна частота оновлення 120 Гц, яка раніше була обов’язковою для роздільної здатності FHD+.

Розділ Технології виходить за підтримки

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.


Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: