Новини Софт 07.06.2022 о 18:18

Apple запроваджує механізм Rapid Security Response, який прискорить встановлення оновлень та дозволить застосовувати їх без перезавантаження

Вадим Карпусь

Автор новин

Під час проведення конференції WWDC 2022 компанія Apple коротко згадала про новий додаток до своїх інструментів безпеки під назвою Rapid Security Response. Він буде застосовуватися до пристроїв iPhone, iPad та Mac.

Apple поки що не поспішає ділитися подробицями про Rapid Security Response. Проте за допомогою цього інструменту компанія обіцяє випускати важливі оновлення безпеки, які швидше потраплятимуть на пристрої.

Наразі користувачі iOS та macOS отримують оновлення безпеки з повними системними виправленнями. Зазвичай вони мають номери версії .1 або .0.1. Їхнє завантаження та встановлення може зайняти у користувачів досить багато часу. Завдяки Rapid Security Response компанія зможе поширювати важливі поліпшення безпеки, які можуть застосовуватися автоматично між стандартними оновленнями програмного забезпечення.

Користувачі, які встановили бета-версію iOS 16 для розробників, у налаштуваннях виявили новий перемикач для застосування нової конфігурації безпеки та файлів системних даних. Там же сказано, що «деякі оновлення можуть набути чинності лише після перезавантаження iPhone». Таким чином, деякі оновлення, ймовірно, не вимагають перезавантаження і можуть застосовуватись абсолютно непомітно для користувачів.

Нова версія macOS 13 Ventura також має інтеграцію Rapid Security Response. На цій платформі йдеться про таке:

«Це не стандартне оновлення програмного забезпечення. Ці покращення можуть застосовуватися автоматично між звичайними оновленнями без перезавантаження».

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: