Новини Технології 31.05.2022 о 17:01 comment views icon

білорусь хотіла допомогти росії у війні проти України, але щоб без санкцій. Не вийшло — літаки «белавіа» опинилися в «чорному» списку США

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

З квітня літаки білоруської державної авіакомпанії «белавіа» знаходяться у «чорному» списку, що створює для союзника країни-терориста росії білорусь хотіла допомогти росії у війні проти України, але щоб без санкцій. Не вийшло — літаки «белавіа» опинилися в «чорному» списку СШАбілорусь хотіла допомогти росії у війні проти України, але щоб без санкцій. Не вийшло — літаки «белавіа» опинилися в «чорному» списку СШАНе секрет, що самопроголошений президент та білоруський диктатор лукашенко допомагає путіну з початку війни — з території білорусі російська армія регулярно проводить наступальні операції та завдає авіаудари по українських містах. неабиякі незручності. Днями сталася вельми курйозна ситуація — Ізраїль взяв та й відмовив «белавіа» у польотах, а та пожалілася на своєму сайті, що тепер змушена через це скасувати рейси до Тель-Авіва.

Прикметно, що гендиректор «белавіа» ігор чергинець назвав таке рішення влади Ізраїлю «неочікуваним і таким, що викликає подив» та удав ніби взагалі не розуміє, чому ізраїльська сторона так вчинила. Як кажуть, «ой, а що трапилося?».

Річ у тім, що ще у квітні міністерство торгівлі США опублікувало роз’яснення — через підтримку білоруссю війни росії проти України 9 квітня були запроваджені обмеження на використання американських літаків авіакомпаніями з білорусі. Водночас саме американські Boeing становлять основу цивільного флоту у цій країні. «Белавіа» не виконала припис, і вже 14 квітня США внесли до «чорного» списку відразу сім літаків Boeing 737 білоруського авіаперевізника.

Якщо хоч якась компанія у світі спробує заправляти, ремонтувати, надавати запчастини та будь-яке сервісне обслуговування для підсанкційних літаків, то ризикує сама потрапити під жорсткі санкції — штрафи, втрата експортних привілеїв та інші обмеження. І оскільки Ізраїль є давнім партнером США, «белавіа» отримала відмову.

Цікаво, що маршрут Мінськ-Тель-Авів, який хотіла перезапустити «белавіа» мав стати рекордним за тривалістю перельоту. Якщо раніше переліт з транзитом через Україну займав 3 години, то після початку війни його протяжність мала збільшитися до 9 годин з проміжною посадкою в столиці Азербайджану Баку та обльотом через росію та Казахстан.

Російська цивільну авіація також йде у добре відомому усім напрямку

Product Management in IT.
Пройдіть повний цикл створення продукту — від генерації та валідації продуктової проблеми до аналізу користувачів, метрик і створення завдань для розробників.
Інформація про курс

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: