Новини

Блокуємо повідомлення ворога в месенджерах — Інструкція Держспецзв’язку

Блокуємо повідомлення ворога в месенджерах — Інструкція Держспецзв’язку

Кібергігієна та кібербезпека особливо важлива у період війни — власне, від початку активного вторгнення росії на територію України значно зросла кількість інформаційно-психологічних операцій. Українські користувачі отримують багато повідомлень про масові розсилання із закликами до українських військових — здаватися.

Кожен українець може убезпечити себе від отримання подібних повідомлень, встановивши кілька простих налаштувань для своїх месенджерів. У Держспецзв’язку підготували коротку інструкцію, як заблокувати повідомлення ворога в месенджерах

Для цього в налаштуваннях переходимо в розділ «‎Конфіденційність та безпека» та встановлюємо такі значення для кожного параметра:

  1. Хто може бачити номер телефону — Ніхто
  2. Хто може знайти за номером — Мої контакти
  3. Хто може бачити час моєї останньої активності — Ніхто
  4. Хто може бачити фото та відео мого профілю — Мої контакти
  5. Хто може додавати посилання на мій обліковий запис під час надсилання моїх повідомлень — Мої контакти
  6. Хто може мені телефонувати – Мої контакти або Ніхто, тут також — для Peer-to-peer слід встановити значення — Мої контакти або Ніхто (це параметр, який дозволяє отримувати, або не отримувати вашу IP-адресу користувачам, які вас викликають)
  7. Хто може додавати мене до чатів — Мої контакти

Офіційно масові розсилання повідомлень можуть здійснюватися лише операторами за зверненням НЦУ. Для прикладу, здійснюються розсилання під альфанумеричним ім’ям “ДСНС” та “Ukraine” для донесення до населення важливої інформації.

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

Довіряйте лише інформації, отриманій з офіційних джерел. Раніше ми публікували добірку надійних додатків для зв’язку без доступу до мереж.

Перелік мобільних додатків для зв’язку без доступу до мереж


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: