Новини

Десятки контрактних працівників Facebook втратили роботу, їх вибрав алгоритм «випадковим чином» – Insider

Десятки контрактних працівників Facebook втратили роботу, їх вибрав алгоритм «випадковим чином» – Insider

За даними Insider, компанія Accenture, яка працює за контрактом на Meta, повідомила десятки своїх співробітників, що їхню роботу в Facebook «скоро заберуть». Accenture за контрактом контролює команди модераторів Facebook та інших компаній. Повідомляється, що скорочення зачепило близько 60 співробітників.

Причини скорочень не повідомляються. За даними джерела, працівників повідомили про цю новину під час поспішно запланованого відеодзвінка. При цьому представники Accenture повідомили підрядникам, що їх було обрано «випадковим чином» за допомогою алгоритму. Працівникам, які потрапили під скорочення, сказали, що вони можуть повторно подати заявку і пройти співбесіду на нові посади у фірмі. Компанія Facebook відмовилася давати коментарі, а представник Accenture заперечував факт звільнення.

Ці скорочення відбуваються в той час, коли Meta стикається з безпрецедентними проблемами для свого бізнесу на тлі економічного спаду та ударів у рекламному напрямку. Компанія вже скоротила свої плани найму та дала вказівку менеджерам відсіяти неефективних співробітників. На початку року Meta також урізала список привілеїв для співробітників. Працівники компанії також побоюються, що Meta може скоротити персонал на 10%, хоча раніше компанія заперечувала, що планує масові звільнення.

Reuters: Facebook скоротить штат новоствореного підрозділу Reality Labs з розробки продуктів для метавсесвіту

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Настав час готуватися до економічного спаду: Meta скорочує плани з найму інженерів на 30% і натякає на можливі звільнення

Meta у другому кварталі втратила $2,8 млрд на VR та метавсесвіті — компанія Цукерберга вперше зафіксувала зниження доходів

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: