Новини Технології 12.05.2022 о 11:49 comment views icon

Reuters: Facebook скоротить штат новоствореного підрозділу Reality Labs з розробки продуктів для метавсесвіту

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg

Максим Григор'єв

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Власник Facebook – компанія Meta – планує скорочення в Reality Labs, підрозділ з розробки продуктів для метавсесвіту. Про це повідомив представник компанії агенції Reuters.

Під час щотижневої сесії питань та відповідей для співробітників головний технічний директор Ендрю Босворт заявив, що про зміни повідомляє цього тижня.

Інсайдер у Meta підтвердив, що підрозділ буде змушений заморозити деякі проєкти, не пояснивши, які саме. Але додає, що у Reality Labs не планується звільнення.

Новина про скорочення проєктів з’явилася після доповіді інвесторам, яким розповіли про зниження витрат у 2022 році. Це пов’язано зі зменшенням кількості активних користувачів соцмережі Facebook, що також призвело до різкого падіння вартості акцій.

Під час доповіді про доходи гендиректор Марк Цукерберг додав, що компанія планує «уповільнити темпи» для обраних довгострокових інвестицій, зокрема бізнес-платформи, штучного інтелекту та Reality Labs.

Також корпорація знизила очікування для загальних витрат до $87-92 млрд., хоча попередній прогноз був на рівні $90-95 млрд. Видання Insider додає, що компанія минулого тижня оголосила співробітникам про скорочення набору на більшість посад середньої та вищої ланки.

Курс Python developer від Mate academy.
Python дозволяє розробляти сайти, займатись аналітикою даних, навіть створювати штучні інтелекти. Навчайтесь з нами та отримайте гарантоване працевлаштування.
Отримати знижку на курс

В останні роки інвестиції в Reality Labs лише зростали, і з бізнесу віртуальної реальності Oculus він переріс в апаратні та програмні розробки для доповненої реальності, у тому числі розумних окулярів та пристроїв для відеодзвінків Portal. Раніше повідомлялося про роботу над створенням гарнітури змішаної реальності під кодовою назвою Project Cambria.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: