Цієї осені Мінцифри представить новий державний застосунок під назвою «Мрія», який забезпечить доступ до широкого спектра послуг для батьків та дітей. Його повноцінна презентація відбудеться вже восени — запуск окремого (від «Дії») застосунку анонсував на сьогоднішньому святковому засіданні в Раді Президент України Володимир Зеленський.
«Дія» + «Мрія»
Під час промови Зеленський, серед іншого, згадав досягнення Мінцифри та її флагманський проєкт — сервіс державних послуг «Дія», який вже отримав міжнародне визнання та невдовзі піде на експорт. Детальніше про експорт «Дії» за кордон та співпрацю з USAID — в окремому матеріалі на сайті.
«Українська Дія стала глобальним прикладом соціального прогресу. Ми зробили її тоді, коли ніхто не вірив, що такий проєкт розвитку можливостей громадян і всієї держави може вдатися. Але ми це зробили. Понад 19 мільйонів користувачів у застосунку. І абсолютна корисність Дії. Зараз українська Дія стає експортним продуктом нашої держави — ми навчаємо інші народи цифровізації на основі наших цифровізованих послуг»,
Володимир Зеленський,
Президент України
Після цього Зеленський анонсував з трибуни Ради створення ще однієї системи — української «Мрії». Це окремий державний застосунок для батьків та дітей, який забезпечить рівний і зручний доступ до знань й інновацій, щоб досягти успіху.
Поки невідомо, які саме послуги увійдуть до стартового набору першої версії застосунку.
«І ми створимо ще одну систему — українську Мрію. Такий спеціальний застосунок, який буде підтримувати все, що стосується батьків та дитини. Послуги, які потрібні батькам, які потрібні дитині — розвиток та освіта, безпека та контакт з державою.
Мрія допоможе отримати рівний доступ до знань з будь-якого куточка світу, а використанням штучного інтелекту допоможе кожній дитині будувати свою унікальну освітню траєкторію заради успіху»,
Володимир Зеленський,
Президент України
Презентація Мінцифри, присвячена запуску застосунку «Мрія», відбудеться вже восени.
Фрагмент виступу Зеленського у Раді з анонсом «Мрії»
Залишається пригадати, як Михайло Федоров наприкінці квітня під час обговорення впровадження ШІ-технологій у державні сервіси згадував два гостроцікаві ШІ-проєкти, які наразі знаходяться у роботі — віртуальний помічник «Надія» та система «Голос громадян», що скануватиме соцмережі у реальному часі.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: