Новини

Epic Games анонсувала RealityScan — безоплатний додаток, який дозволяє створювати 3D-моделі об’єктів із серії фото, знятих на телефон

Epic Games анонсувала RealityScan — безоплатний додаток, який дозволяє створювати 3D-моделі об’єктів із серії фото, знятих на телефон

Epic Games анонсувала новий мобільний додаток під назвою RealityScan, який дозволяє створювати 3D-моделі об’єктів із серії фотографій, знятих камерою смартфона. Ідея полягає у скануванні за допомогою камери телефона об’єктів в реальному світі — скажімо, стільця чи світильника — та подальшого перенесення його точної 3D-моделі у відеогру чи проєкт.

RealityScan використовує технології відомого розробника ПЗ для фотограмметрії Capturing Reality, якого Epic Games купила у 2021 році.

Відео з демонстрацію можливостей RealityScan

У демо вище нам показують можливості RealityScan — створення точної та високодеталізованої 3D-моделі коричневого стільця.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

Як працює

Додаток — максимально простий у користуванні. Для створення 3D-моделі необхідно не менше 20 фотографій об’єкта чи предмета під різними кутами. Хороше освітлення та відсутність додаткових предметів у кадрі — обов’язкові умови для досягнення найкращого результату. Після сканування система миттєво формує 3D-модель з можливістю експорту до Sketchfab для подальшої роботи.

Доступність

Наразі доступна бета-версія RealityScan для iPhone, яку можна встановити через програму раннього доступу TestFlight (кількість місяць обмежена — 10 000). Реліз заплановано на 2022 рік. Версія для Android також планується.

Незалежні тести

Автору The Verge серед перших протестував RealityScan, але лишився, м’яко кажучи, не в захваті. Йому не вдалося і близько наблизитися до тих результатів, які показала Epic Games у демо. Власне, ось його результати зі сканування офісного стільця та пляшки води:

Він припустив, що, можливо, можливостей камери iPhone 12 mini виявилося недостатньо, чи підвело освітлення, чи сканування або ж він просто вибрав невдалі ракурси.

Хай там що, для остаточних висновків варто дочекатися додаткових тестів та виходу фінальної версії програмного забезпечення.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: