Новини

Firefox тепер може автоматично видаляти відстеження з URL-адрес

Firefox тепер може автоматично видаляти відстеження з URL-адрес

Компанія Mozilla випустила нову версію браузера Firefox, який отримав додаткові функції для забезпечення приватності користувачів.

Функція Query Parameter Striping автоматично видаляє рядки символів, додані до кінця URL-адреси. Такі параметри в URL дозволяють різним сайтам (наприклад, Facebook, Hubspot, Olytics та іншим) відстежувати переходи користувачів і показувати їм цільову рекламу.

Йдеться про ті випадки, коли замість звичайної адреси https://www.site.com/example.html відбивається щось на кшталт https://www.site.com/example.html?fbclid=aa7-V4yb6Yfit_9_Pd.

Цей набір символів після знака питання є параметром запиту, який може повідомити компанії, що користувач натиснув на посилання, допомагаючи скласти його профіль для націлювання реклами. Якщо активувати функцію Query Parameter Striping в останній версії Firefox, вона видаляє ці «зайві» символи перед завантаженням URL-адреси. Таким чином, Facebook не отримає інформації про користувача. Зараз функція працює через чорний список та охоплює Olytics, Drip, Vero, HubSpot, Marketo та Facebook.

Курс
Java вечірній
Навчайтесь топової професії у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java вечірній

Щоб активувати цю функцію, потрібно перейти до розділу налаштувань Privacy & Security та у параметрі Enhanced Tracking Protection вибрати Strict.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: