Новини

Intel побудує новий напівпровідниковий хаб у Німеччині вартістю €17 млрд та інвестує €12 млрд у розширення виробництва в Ірландії

Intel побудує новий напівпровідниковий хаб у Німеччині вартістю €17 млрд та інвестує €12 млрд у розширення виробництва в Ірландії

Компанія Intel оголосила про нові великі інвестиції у європейські виробничі майданчики. У тому числі компанія має намір побудувати новий «передовий мегазавод з виробництва напівпровідників». Він розміститься в Німеччині, у його запуск планується інвестувати €17 млрд. Крім того, Intel направить €12 млрд на розширення існуючої фабрики в Ірландії.

Разом з тим, компанія будує новий центр для проведення досліджень та розробок у Франції, а також планує інвестувати у додаткові області в Ірландії, Італії, Польщі та Іспанії з метою виробництва, ливарних послуг та досліджень. Загалом Intel планує інвестувати понад €33 млрд у свою першу хвилю розвитку досліджень, розробок та виробництва у Європі. Це буде частина загального плану інвестицій у ЄС на наступне десятиліття, загальний обсяг інвестування становитиме близько €80 млрд.

Новий виробничий майданчик у Німеччині складатиметься з двох напівпровідникових фабрик, будівництво яких має розпочатися у Магдебурзі у першій половині 2023 року. Запуск виробництва на новому заводі заплановано на 2027 рік. Ці заводи будуть виробляти продукти Intel наступного покоління «ери Angstrom» (включаючи майбутні вузли Intel 20A та Intel 18A). Нові заводи будуть виробляти не тільки чіпи для Intel, але і для клієнтів Intel Foundry Services. Intel заявляє, що в рамках проєкту в Німеччині буде створено 7000 нових робочих місць у процесі будівництва нових фабрик, а також 3000 постійних робочих місць Intel вже після початку їх роботи.

Розширення виробництва в Ірландії покликане подвоїти виробничі потужності існуючого майданчика компанії, а також перенести майбутній техпроцес Intel 4 на виробничі майданчики в Європі.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java

Нові європейські інвестиції є частиною стратегії Intel IDM 2.0, представленої генеральним директором Петом Гелсінгером, коли він очолив компанію рік тому. З того часу Intel оголосила про великі інвестиції у розмірі $20 млрд у існуючий майданчик в Арізоні та $20 млрд у новий майданчик в Огайо.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: