Новини Пристрої 11.05.2022 о 13:18

Кабінет міністрів спростив процедуру отримання посвідчення водія на час воєнного стану — вивчати теорію тепер можна онлайн через Zoom, Skype, Google Meet

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

На засіданні 10 травня Кабінет міністрів прийняв постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні». Документ передбачає спрощену процедуру отримання посвідчення водія.

«Відповідними нормативними актами ми зміцнюємо правові інституційні засади для надання якісних адміністративних послуг сервісними центрами МВС. Умови воєнного стану не є перешкодою для забезпечення системних покращень у роботі СЦ МВС»,

Богдан Драп`ятий,

заступник Міністра внутрішніх справ України

Що змінилося:

  • Скорочено термін навчання для майбутніх водіїв на категорії В та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як «Будова і технічне обслуговування ТЗ», «етика водія ТЗ» тощо).
  • Проходити навчання з теоретичної підготовки можна онлайн за допомогою сервісів відеозв’язку Zoom, Skype, Google Meet тощо.
  • Скласти практичний іспит можливо у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.
  • Отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного чи практичного іспитів
  • З’явилася можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: