Новини

Китай скопіював безпілотник Bayraktar TB2 – клон продемонстрували на виставці Zhuhai Airshow 2022

Китай скопіював безпілотник Bayraktar TB2 – клон продемонстрували на виставці Zhuhai Airshow 2022

Китайська промисловість у багатьох випадках надихається правилом “не копіюємо, а запозичуємо”. Турецькі безпілотники Bayraktar довели свою ефективність у боях в Україні – і на міжнародній виставці в місті Чжухай китайська компанія CETC демонструє практично повну візуальну копію моделі Bayraktar TB2.

Bayraktar TB2

Копія виглядає настільки схожою, що погляд на неї автоматично виключає думки про випадкову схожість або конструкторську варіацію на тему. Однак є й деякі відмінності: трохи інша лінія краю крила, а також винесені з корпусу угору фюзеляжу антени. Дивно бачити таку подібність, враховуючи, що китайська компанія – один із 20 найбільших виробників зброї у світі з великим штатом інженерів.

Bayraktar TB2
Оригінальний Bayraktar TB2 на службі ЗСУ

Копіювання зовнішніх форм не надто важливе для працездатності та характеристик безпілотника, як внутрішня «начинка» та програмне забезпечення. Не так просто перетворити літальний апарат на ефективного бійця й розвідника. Поки що про ці якості китайської копії Bayraktar не можна сказати нічого.

Baykar хоче випускати на заводі в Україні не тільки Bayraktar TB2 та Akıncı, а й новий безпілотний винищувач — Bayraktar Kizilelma

Курс
БІЗНЕС-АНАЛІТИК В IT
Опануйте професію бізнес-аналітика в ІТ та заробляйте від $700 на початку кар’єри.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
analiticIT

Джерело: Defense Express


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: