Новини

Найбільші лейбли звукозапису (Universal Music, Warner Music та Sony Music) призупинили роботу в росії

Найбільші лейбли звукозапису (Universal Music, Warner Music та Sony Music) призупинили роботу в росії

З росії (країна-агресор) продовжується великий вихід міжнародного бізнесу. Слідом за технологічними компаніями, платіжними системами, авто гігантами залишити російський ринок вирішили й найбільші музичні лейбли.

Першою про намір призупинити бізнес в росії заявила компанія Universal Music Group NV. Вона повідомила про призупинення всіх операцій та негайне закриття офісів в цій країні.

Схожі дискусії також велися і в компаніях Sony Music Group і Warner Music Group Corp. І ось вони також прийшли до висновку, що наразі неприпустимо вести бізнес в росії.

Як повідомляє ресурс Variety, Sony Music та Warner Music Group призупинили свю свою діяльність в росії.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

«Sony Music Group закликає до миру в Україні та припинення насильства. Ми призупинили операції в Росії і продовжимо підтримувати глобальні зусилля з надання гуманітарної допомоги, щоб допомогти постраждалим», – йдеться у заяві компанії.

 

«Warner Music Group призупиняє діяльність у Росії, включаючи інвестиції та розвиток проектів, рекламні та маркетингові заходи, а також виробництво всієї фізичної продукції», – йдеться в заяві компанії. «Ми продовжуватимемо виконувати узгоджені зобов’язання перед нашими людьми, артистами та авторами пісень якнайкраще в міру розвитку ситуації. Ми залишаємось відданими підтримці зусиль з надання гуманітарної допомоги в регіоні».

Джерело: wsj, variety 1, 2


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: