Новини Україна 07.10.2022 о 16:30 comment views icon

«Нова пошта» відкрила відділення у Варшаві — на черзі Краків

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

«Нова пошта» відкрила перше повноцінне відділення (не склад) за кордоном — лідер ринку експрес-доставок в Україні, як і планував, почав експансію бізнесу на ринок ЄС з сусідньої Польщі. Перше закордонне відділення «Нова пошта» вже працює у Варшаві, повідомляє офіційний акаунт компанії в Twitter.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

В одному з наступних твітів представник «Нової пошти» натякнув, що відкриття відділення у Кракові не заставить себе довго чекати.

Вперше «Нова пошта» повідомила про плани щодо виходу на ринок ЄС в липні. Тоді директорка компанії з управління репутацією Олена Плахова розповіла, що насамперед компанію цікавлять ті країни, що межують з Україною: Польща, Словаччина, Румунія. Саме ці країни на той час стояли у пріоритеті. Наразі в компанії не афішують свої подальші кроки щодо розвитку мережі за кордоном.

Залишається пригадати, що «Нова пошта» не перша відома українська компанія, яка після початку війни розширила бізнес та почала свій шлях на закордонних ринках. Раніше Ajax Systems відкрив свій перший закордонний завод у Туреччині, а Rozetka запустила доставлення товарів у ту ж саму Польщу.

Вітаємо «Нову пошту» з цим важливим досягненням, яке знаменує початок нової віхи в розвитку та перетворення українського поштового оператора на міжнародного, та бажаємо успіху. Чим більше українських брендів та бізнесів з’явиться на ринку ЄС, тим краще.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: