Новини Софт 21.07.2022 о 14:32 comment views icon

Повідомлення про «важкий стан Зеленського» на українських радіостанціях — фейк (російські хакери вклинилися в ефір)

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Зранку 21 липня хакери поширили фейк про «важкий стан Зеленського» на українських радіостанціях — зловмисники здійснили кібератаку на сервери та мережі радіостанцій TAVR Media. Про це повідомило «Суспільне» з посиланням на заяву радіохолдингу.

Цей випадок — хороше нагадування, що російські хакери, як і раніше, атакують Україну та українців на різних рівнях. І російська ІПСО також поки продовжує працювати, тож будьте обачні, не нехтуйте правилами кібергігієни, довіряйте тільки офіційним джерелам та не вимикайте критичне мислення.

В ефірі прозвучало фейкове повідомлення про те, що «президент України Володимир Зеленський опинився у реанімації», і при цьому ефір постійно переривався.

«Сьогодні було здійснено кібератаку на сервери та мережі радіостанцій TAVR Media. Наразі відповідні служби працюють над розв’язання цієї проблеми. Наголошуємо, жодна інформація про проблеми зі здоров’ям президента України Володимира Зеленського не відповідає дійсності», — повідомили в TAVR Media.

TAVR Media належать радіостанції Хіт FM, Kiss FM, Radio ROKS, Radio Relax, Мелодія FM, Наше Радіо, Classic Radio, Radio Jazz, Радіо Байрактар.

Держспецзв’язку оприлюднив звіт центру кіберзахисту за 2 квартал 2022 року — активність груп хакерів в Україні суттєво зросла

Онлайн курс FrontEnd від CyberBionic Systematics.
Навчитесь чи покращите свої навички у створенні та підтримці користувацьких інтерфейсів вебсайтів і вебзастосунків.
Дійзнайтеся більше


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: