Новини Софт 12.04.2023 о 18:48

Rewish — сервіс для створення списків бажань і розповсюдження їх у соціальних мережах

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Rewish — сервіс для створення списків бажань і розповсюдження їх у соціальних мережах

В Україні почала працювати платформа для створення та розповсюдження списків бажань – Rewish. Розробники очікують, що з її допомогою українці зможуть простіше висловлювати свої бажання, не соромлячись їх, а їхні друзі отримають зрозумілі підказки щодо бажаних подарунків.

Курс Executive Leadership англійською.
З тобою працюватиме Academic director & Program adviser у Google Девід Слокум.
Хочу на курс

Сервіс працює наступним чином. Після реєстрації на сайті Rewish (для цього використовується номер телефону) користувач заповнює профіль, а після цього отримує можливість створювати списки бажань та ділитись ними. У профілі користувач необмежений у своїх бажаннях: він може додавати що завгодно від книг і каблучок до вражень, досвідів і навіть банки для зборів коштів.

Сформованим списком бажань можна поділитися в соціальних мережах. Також такий список можна відправити у приватних повідомленнях або ж закріпити у біографії профілю.

Розробники передбачили можливість відмічати обрані подарунки друзями користувача. Це дозволить уникати ситуацій, коли декілька людей оберуть і подарують один і той самий подарунок. Щобільше, можна підписатись на оновлення списку бажань близької людини й завжди знати, чим порадувати свою кохану, або відстежувати мрії своєї дитини.

На сьогодні на платформі Rewish вже зареєстровано понад 2 тис. користувачів, які записали понад 8 тис. бажань.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: