Новини Технології 28.04.2022 о 16:22

Суд відхилив прохання Ілона Маска — йому доведеться узгоджувати з юристом свої твіти про Tesla навіть після покупки Twitter

https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Тетяна Нечет

Автор новин

Ілон Маск незабаром стане власником Twitter. Але продовжить перед публікацією всі твіти про Tesla узгоджувати з юристом компанії. Суддя відхилив прохання Маска про розірвання угоди 2018 року, укладеної Маском з Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC), пише Bloomberg.

Курс PR-менеджмент для професіоналів
Хочете перейти на стратегічний рівень та стати PR-директором?
Звісно!

«Зараз Маск не може намагатися відмовитися від угоди, яку він свідомо та добровільно уклав, просто нарікаючи на те, що він відчував, що мав погодитися на це тоді», — написав окружний суддя США Льюїс Ліман.

Після того, як Маск написав у Twitter у 2018 році, що хоче зробити Tesla приватною компанією із вартістю акцій по 420 доларів за штуку, SEC подала до суду. Причиною стало те, що Маск ввів інвесторів в оману. У результаті і було досягнуто згоди: Маск і Tesla погодилися заплатити по 20 мільйонів доларів кожен. З того часу твіти Маска про Tesla розглядає юрист перед кожною публікацією.

У квітні 2022 року мільярдер звернувся до федерального суду з проханням розірвати угоду, заявивши, що він почував себе «вимушеним» підписати документ в період, коли фінансовий стан Tesla був під загрозою. І через свого адвоката поскаржився, що угода обмежує його права, закріплені у Першій поправціСуд відхилив прохання Ілона Маска — йому доведеться узгоджувати з юристом свої твіти про Tesla навіть після покупки TwitterСуд відхилив прохання Ілона Маска — йому доведеться узгоджувати з юристом свої твіти про Tesla навіть після покупки TwitterПерша поправка до Конституції США є частиною Білля про права. Вона гарантує, що Конгрес США не буде: підтримувати якусь релігію чи затверджувати державну релігію; забороняти вільне віросповідання; посягати на свободу слова; зазіхати на свободу преси; обмежувати свободу зборів; обмежувати право народу звертатися до уряду із петиціями про задоволення скарг.

Суддя також відхилив прохання Маска скасувати повістку SEC, пов’язану з опитуванням у Twitter про те, чи має він продавати 10% акцій Tesla чи ні. Чиновники були стурбовані тим, що Ілон міг розповісти своєму братові Кімбалу про опитування, внаслідок чого той продав 88 500 акцій лише за день до твіту від 6 листопада 2021 року. За словами Ілона Маска, опитування в Twitter було призначене лише для збору інформації, а не для розкриття інформації.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: