Новини

Tesla запустила на Giga Texas масове виробництво найновіших батарей формату 4680 [Відео]

Tesla запустила на Giga Texas масове виробництво найновіших батарей формату 4680 [Відео]

Фабрика в Техасі приступила до виробництва нових акумуляторів Tesla 4680 у повному обсязі. Побачити процес роботи Giga Texas і, зокрема збирання батарей, можна в нових роликах Tesla. Акумуляторні батареї Tesla 4680 почали виробляти в 2020 році на каліфорнійській фабриці. Це циліндричні елементи формату 4680 (46 мм — діаметр, 80 мм — висота), які в десять разів об’ємніші за елементи 170 (21 мм — діаметр, 70 мм — висота), що застосовуються в інших електромобілях. Фірмові акумулятори Tesla відрізняються запатентованою конструкцією з нижчими значеннями внутрішнього опору. Вона також знижує вартість кіловат-години.

«У нас є все необхідне під одним дахом для виробництва та збирання першого великогабаритного структурного акумуляторного блоку з використанням нашого повністю інтегрованого процесу», — йдеться в одній з екскурсійних інфографік Tesla в рамках заходу Cyber ​​Rodeo, на якому Ілон Маск офіційно відкрив новий завод у Техасі, пише Teslarati.

До речі, Маск прибув на відкриття Giga Texas на оригінальному родстері Tesla 2008 року випуску в чорному ковбойському капелюсі.

Захід Cyber ​​Rodeo коштував автовиробнику 1,1 мільярда доларів. У ході нього мільярдер сказав, що на підприємстві виготовляють 500 тисяч електромобілів Model Y на рік. Глава Tesla також повідомив, що хоче запустити бета-версію Full Self-Driving (FSD) для водіїв у Північній Америці у 2022 році та оголосив про плани створити автоматизоване безпілотне таксі. Компанія також розраховує розпочати виробництво Cybertruck та робота-гуманоїда Optimus у 2023 році.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: