Новини Military Tech 16.11.2023 о 13:46 comment views icon

Україна запустила серійне виробництво аналога «Шахедів» ─ десятки на місяць

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Партнер розділу?

Під час зборів Європейської Бізнес Асоціації міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін розповів про досягнення у виробництві українських дронів. За його словами, наразі Україна щомісяця випускає десятки так званих «українських «Шахедів», які є аналогами іранських дронів-камікадзе. Також налагоджено серійне виробництво й інших моделей БПЛА.

«Починаючи з того, що називають «українським «Шахедом», ми не кажемо назву цього продукту, але вийшли на серійне виробництво його і зараз (виробляємо) десятки на місяць, продовжуючи багатьма іншими позиціями, які ми раніше виробляли зовсім мало, а зараз маємо пристойні цифри», – сказав Олександр Камишін.

Разом з тим міністр зазначає, що десятки дронів-камікадзе на місяць – це недостатні показники для країни в умовах війни. Такі темпи виробництва (коли мова йде про кратне збільшення виробництва) не задовольняють уряд.

«Нас задовольняє десятикратне зростання і більше. У нас по багатьох напрямах є таке зростання», – пояснив він.

Проте Олександр Камишін не став заглиблюватися в номенклатуру дронів, що наразі виробляються українськими підприємствами. Однак він заявив, що держава зі своїми ресурсами допомагає невеличким компаніям виробляти дрони. Наприклад, сервісний центр на державному заводі допомагає приватним невеликим дроновим компаніям.

«Сьогодні чимало дронових компаній побачили можливість на одному з державних заводів знайти ті ресурси, які вони не можуть знайти самі собі окремо», – сказав він.

За словами Камишіна, наразі саме оборонна галузь робить значний внесок у зростання економіки країни й в майбутньому має стати її головним сектором.

«Укроборонпром» запустив серійне виробництво дрона-камікадзе аналога «шахіда» та потужніших моделей з дальністю до 1000 км

Джерело: forbes

Партнер розділу?

Brave Inventors - національна платформа винахідників та винаходів воєнного часу. Тут можна розмістити свої військові винаходи, розповісти про розробки та прототипи, знайти необхідне фінансування чи ментора, а також отримати більше можливостей для співпраці з виробниками, підприємствами та бізнесами. Підтримати винаходи можна за посиланням.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: