Новини

Український автозавод “Єврокар” відновив збирання автомобілів Skoda

Український автозавод “Єврокар” відновив збирання автомобілів Skoda

Сьогодні, 10 червня 2022 року, український автозавод “Єврокар” відновив збирання автомобілів Skoda. Чеська компанія Skoda Auto, що входить до складу концерну Volkswagen Group, вирішила надати додаткову підтримку Україні на економічному фронті та відновила постачання машинокомплектів до нашої країни.

Зокрема, в Україну відвантажили першу партію з 80 SKD-комплектів кросоверів KODIAQ і KAROQ. SKD (Semi Knocked Down) означає, що силовий агрегат (двигун, коробка передач, передня вісь), задня вісь, колеса, вихлоп, а також карданний вал для моделей 4×4 демонтовані з готових автомобілів. Основні комплектуючі разом з кузовом відправляють на повторну збірку на завод в Україні.

Варто зазначити, що збільшення обсягів виробництва буде напряму залежати від розвитку війни в Україні. Вільні приміщення заводу й надалі слугуватимуть центром проживання тимчасово переміщених осіб.

Нагадаємо, що ПрАТ «Єврокар» розташоване в Ужгородському районі Закарпатської області. Територія розташування заводу «Єврокар» межує зі Словаччиною та Угорщиною. Будівництво було розпочато 23 липня 2001 року, відтоді підприємство постійно реалізує інноваційну та інвестиційну діяльність. 19 грудня 2011 року «Єврокар» відсвяткував десятиріччя виробничої діяльності з моменту технічного пуску заводу 2001 року. Загальний обсяг інвестицій у проект Єврокар складає $250 млн.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Джерело: Єврокар


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: