Новини Ігри 07.10.2023 о 08:30 comment views icon

В новій інді-RPG Just a Chest ви граєте за скриню зі скарбами

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Поціновувачі RPG багато разів лутали скриньки зі скарбами, шукали їх, зламували або знаходили ключі, чи навіть трощили їх зброєю або магією. Такі ігри, як Divinity: Original Sin 2 можуть перетворити скриню на потужну зброю. Про все це можна забути у новій грі Just a Chest, яка дає можливість подивитися ситуацію з протилежного боку – зі сторони самої скрині.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Just a Chest

У грі Just a Chest від невеликого китайського розробника 42TeaParty головну роль грає герой Іссак, який не є доблесним лицарем чи підступним лордом демонів. Іссак – скромна скриня зі скарбами. Разом із деякими чудернацькими компаньйонами він вирушає в подорож, щоб… хто знає, які бажання є у скрині?

Just a Chest здається як сумішшю різноманітних мемів і технік з аніме та ігор. Компаньйон-слиз нагадує про серіал «Про моє переродження у слиз», екран крафту ніби взятий із Stardew, карта надземного світу примушує згадати Final Fantasy: Crystal Chronicles – трейлер гри з Tokyo Games Show натякає на джерела надхнення розробників.

Приємно, що цього разу скриня отримала шанс власну складну поведінку. У іграх Dungeons & Dragons існує монстр мімік, як правило у вигляді скрині, також у «Пласкому світі» Террі Пратчетта є жива та досить активна скриня, зроблена з деревини груші розумної. Але щоб головним персонажем – це, мабуть, вперше.

У Just Chest є битва між людьми та монстрами, у якій гравцю потрібно обрати сторону. Сторінка гри у Steam запитує: «Бути лагідним другом людей, чи стояти з монстрами, чи зберігати суворий нейтралітет і ризикувати бути розбитим обома сторонами?” Там же є ще один трейлер гри та більш розлогий опис її сюжету та можливостей.

З принаймні трьома способами розіграти основний сюжет можна сподіватися, що гра буде чимось цікавішим, ніж казуальна забавка на один раз. Поки нема даних щодо термінів виходу Just a Chest.

Курс QA .
Це хороший спосіб розвитку вашої кар'єри в IT-індустрії. Після проходження курсу Mate гарантує вам офер мрії.
Ознайомитись з курсом

Джерело: PC Gamer

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: