Новини Україна 15.02.2023 о 12:23 comment views icon

Єврокомісія підтримала включення України до зони вільного роумінгу ЄС. Це дозволить українцям у ЄС не платити за роумінг на постійній основі

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Європейська Комісія прийняла пропозицію включити роумінг до Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. Це дозволить українцям не сплачувати жодних додаткових зборів за використання своїх мобільних телефонів під час поїздок до ЄС. Аналогічно мандрівники з ЄС користуватимуться тими самими пільгами під час відвідин України.

Включення України до зони вільного роумінгу ЄС є однією з ключових дій переглянутого Плану пріоритетних дій. Цей план є дорожньою картою для повної реалізації Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі між ЄС та Україною та подальшої інтеграції України до Єдиного ринку ЄС. Це перший випадок розповсюдження режиму внутрішнього ринку ЄС на Україну.

Тепер ця пропозиція буде розглянута Радою Європейського Союзу. Спільне рішення має ухвалити Торговий комітет ЄС-Україна, щоб надати взаємний внутрішній ринковий режим для роумінгу.

Зазначається, що швидкість, з якою Україна інтегруватиметься у внутрішній ринок роумінгу ЄС, залежатиме від швидкості імплементації відповідного законодавства ЄС в Україні.

Нагадаємо, нещодавно українські та європейські оператори зв’язку підписали Спільну заяву, завдяки якій українські абоненти, що перебувають у Європі, зможуть і надалі користуватися доступними тарифами роумінгу. Однак ця угода має тимчасовий характер – до 1 липня 2023 року. Включення України до зони вільного роумінгу ЄС, про яке йдеться у пропозиції Європейської Комісії, діятиме на постійній основі.

Президентка Єврокомісії анонсувала приєднання України до єдиного роумінгового простору ЄС

Front-end с нуля.
Почніть кар'єру веб-розробника через декілька місяців інтенсивної підготовки у колі однодумців та підтримки тренера.
Реєстрація на курс

Джерело: Європейська Комісія

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: