Новини

YouTube все-таки залишить 4K серед базових можливостей — експеримент з обмеження відео високої якості передплатою Premium завершено

YouTube все-таки залишить 4K серед базових можливостей — експеримент з обмеження відео високої якості передплатою Premium завершено

YouTube завершив експеримент, який обмежував можливість перегляду відео з роздільною здатністю 4K тільки для передплатників Premium-версії сервісу.

Раніше цього місяця компанія серією вже видалених твітів підтвердила, що деякі з її користувачів брали участь у тестуванні, призначеному для вивчення «переважних функцій перегляду для Premium і не Premium», і попросила користувачів залишити відгук на цю ідею.

Ідея про необхідність платити за доступ до відео з вищою роздільною здатністю викликала розбіжності. Деякі користувачі назвали це ознакою занепаду платформи, а інші сказали, що це зрозуміло з огляду на вартість потокової трансляції контенту у роздільній здатності 4K. Днями у відповідь на одну з публікацій у Twitter обліковий запис Team YouTube Twitter заявив про припинення експерименту:

«Ми повністю відключили цей експеримент. Глядачі тепер повинні мати доступ до якості 4K без підписки Premium. Ми тут, якщо ви маєте інші питання»

YouTube закончил эксперимент с ограничением 4K-видео только для Premium-пользователей

Неясно, скільком людям було заборонено вибирати вищі роздільні здатності, коли проводилося тестування. Також немає даних про те, які висновки були зроблені за підсумками експерименту і чи YouTube в майбутньому вводитиме обмеження на роздільну здатність 4K тільки для передплатників Premium-версії.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: