Дописи 04.11.2023 о 16:13 comment views icon

Навігація у світі інформаційних технологій: платформи, подкасти та розмовна практика

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Logo_white_green-bg-1-1-150x150.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Logo_white_green-bg-1-1-150x150.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Logo_white_green-bg-1-1-150x150.png

Englishdom

Englishdom - свобода говорити. Будь-де, будь-коли, з будь-ким.

Навігація у світі інформаційних технологій: платформи, подкасти та розмовна практика

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

У постійно мінливому світі технологій жага до знань та професійного зростання не має меж. На щастя, галузь інформаційних технологій пропонує безмежну кількість ресурсів, від передових платформ до пізнавальних подкастів та цікавих вправ, які є невід’ємними активами як для початківців, так і для досвідчених фахівців ІТ-галузі.

IT-платформи

IT-платформи є фундаментом сучасних технологічних досягнень, пропонуючи безліч інструментів і сховищ знань. Незалежно від того, чи ви займаєтеся програмуванням, наукою про дані, кібербезпекою або іншими напрямками, платформи, такі як GitHub, Stack Overflow та Codecademy, є невід’ємними супутниками на вашому шляху до оволодіння професією.

GitHub – центр спільного програмування та контролю версій, сприяє інноваціям, що підтримуються громадою, дозволяючи розробникам з усього світу ділитися та співпрацювати над проектами. 

Stack Overflow – місце для вирішення проблем та отримання відповідей на запитання, розгортає складні питання програмування та служить надійним ресурсом для розробників, які постали перед труднощами. 

Codecademy – інтерактивна освітня платформа, гратифікує навчання програмуванню, роблячи його доступним та цікавим для початківців.

Подкасти

Зараз подкасти на піку своєї популярності, пропонуючи інсайти та експертність у легкодоступному аудіоформаті. Що може бути зручніше, ніж навчатись та розвиватись у професії на прогулянці з собакою, за приготуванням вечері чи за кермом. У сфері інформаційних технологій існує безліч шоу, що варті вашої уваги. Ось лише декілька з них: 

Developer Tea – короткі цікаві подкасти для розробників про актуальні теми в IT.

Herdingcode – тематичні подкасти зі скриптами, які допоможуть практикувати Listening і вивчати нові айтішні терміни. 

Se-radio – освітній ресурс із подкастами, в якому експерти з програмної інженерії піднімають актуальні питання.

The Learn to Code With Me Podcast – подкаст, що буде корисним для новачків. Ведуча самотужки опанувала професію з нуля та ділиться досвідом зі слухачами.

Talkpython – платформа з подкастами у форматі неформальної розмови з експертами IT-галузі.

Cppcast.com – цей подкаст спрямований на більш вузьку аудиторію й буде цікавий саме розробникам C++

Розмовна практика

Володіти мовою програмування важливо, але так само важливо бути здатними ефективно спілкуватися з клієнтами та членами міжнародної команди. І якщо ви поки що не досить впевнено почуваєте себе у спілкуванні англійською — практика — це саме те, що вам потрібно. Можете спробувати:

InterPals – розмовна соцмережа, що об’єднує людей з усього світу

Tandem – мобільна програма для практики англійської

Coffee Strap – чат-рулетка по інтересах — спілкуйтеся з тим, кого обере випадок

Speaky – своєрідна лінгвістична соцмережа

HelloTalk – спілкування в текстових чатах і обмін голосовими повідомленнями

Englishdom – розмовні клуби, групові заняття у форматі спікінгів

Головне — не зупиняйтесь і пам’ятайте, що адаптивність та постійне навчання залишаються вітрилами, які ведуть вас до успіху в постійно змінному світі IT.

Якщо ж діяти хочеться прямо зараз — долучайтесь до професійного онлайн-марафону з ІТ англійської #English4IT від Englishdom і вивчайте нові слова та фрази граючи – 10 днів по 20 хвилин на день. Всі теми пов’язані з ІТ. Фіналістам марафону – 20% знижки на індивідуальні заняття. Приєднуйтесь!

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Завантаження коментарів...

Нові дописи

Дописи
«Кіновсесвіт Marvel» йде на дно… Це кінцева зупинка?!»
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg

Odysseus

Міфічний персонаж

Дописи
ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png

OPPO Ukraine

OPPO — світовий бренд смартпристроїв, який прагне до синергії естетики та інновацій.

Дописи
Професійне вигорання в IT. Як працювати так, щоб не зійти з розуму?
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg

winesmoker

Фрілансер / Веб-розробник

Загрузити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: