Дописи 13.10.2023 о 16:00 comment views icon

TOEFL: все, що потрібно знати про міжнародну сертифікацію з англійської мови

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Logo_white_green-bg-1-1-150x150.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Logo_white_green-bg-1-1-150x150.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Logo_white_green-bg-1-1-150x150.png

Englishdom

Englishdom - свобода говорити. Будь-де, будь-коли, з будь-ким.

TOEFL: все, що потрібно знати про міжнародну сертифікацію з англійської мови

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Якщо ви вивчаєте англійську, то, ймовірно, замислювалися над тим, щоб отримати міжнародний сертифікат, який підтвердить ваш рівень володіння мовою. На ринку існує безліч таких сертифікатів, і вибрати один з них може бути непросто. Сьогодні ми поговоримо про сертифікацію TOEFL, яка є одним з найпопулярніших і найвідоміших міжнародних сертифікатів з англійської мови.

Що таке TOEFL?

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це міжнародний стандартизований тест, який оцінює рівень володіння англійською мовою як іноземною. Іспит розробляється і адмініструється некомерційною організацією Educational Testing Service (ETS) і проводиться в 165 країнах.

Чим відрізняється TOEFL від інших міжнародних сертифікацій з англійської?

TOEFL – це тест на знання академічної англійської мови. Він визнається у більш ніж 10 000 університетів, коледжів і організацій у 165 країнах світу. Цей сертифікат є популярним вибором для тих, хто хоче вступити до англомовного навчального закладу в США, Канаді, Великобританії, Австралії та інших країнах. TOEFL також визнається багатьма роботодавцями як доказ володіння англійською мовою для роботи в міжнародному середовищі.

Інші міжнародні сертифікати з англійської, такі як IELTS і FCE, також оцінюють рівень володіння мовою в цілому. Однак TOEFL є більш спеціалізованим тестом, який фокусується на академічній англійській.

З чого складається іспит TOEFL?

Іспит TOEFL складається з чотирьох частин:

 • Читання: учасники повинні прочитати і зрозуміти тексти з академічних дисциплін (36-56 питань, 60 хвилин)
 • Аудіювання: учасники повинні прослухати і зрозуміти розмовну та академічну англійську мову (34-51 питання, 40 хвилин)
 • Говоріння: учасники повинні висловлювати свої думки та ідеї в письмовій та усній формі (2 завдання, 20 хвилин)
 • Письмо: учасники повинні написати два есе на академічні теми (2 завдання, 50 хвилин)

Переваги і недоліки TOEFL

Переваги:

 • Широко визнається в академічних і професійних колах
 • Оцінює чотири основні навички володіння англійською мовою і  є стандартизованим тестом, що означає, що його результати можна порівняти з результатами інших учасників
 • Доступний в багатьох країнах світу

Недоліки:

 • Акцент на американську англійську
 • Може бути складним для підготовки
 • Триває близько 4 годин
 • Недешевий 

Поради для тих, хто обирає між TOEFL і IELTS

TOEFL і IELTS – це два найпопулярніші міжнародні сертифікати з англійської мови. Обидва тести визнаються багатьма університетами та роботодавцями.

Ось кілька порад для тих, хто обирає між TOEFL і IELTS:

 • Визначте свої цілі. Наприклад, якщо ви хочете вступити до англомовного університету в США — обирайте TOEFL, а якщо в Канаді або Великобританії – IELTS може бути для вас кращим вибором.
 • Орієнтуйтесь на результат. Якщо ви плануєте вступити до університету, вам знадобиться високий бал. Якщо ви хочете знайти роботу за кордоном, вам може бути достатньо середнього балу.
 • Виберіть правильну дату. Іспит TOEFL проводиться кілька разів на місяць. Виберіть дату, щоб не поспішати і мати достатньо часу на підготовку.
 • Почніть готуватися завчасно. Іспит TOEFL може бути складним, тому важливо почати готуватися завчасно.
 • Не бійтеся брати пробний іспит. Пробний іспит TOEFL – це хороший спосіб оцінити свій рівень підготовки і виявити слабкі місця.
 • Виберіть тест, який найкраще відповідає вашим цілям. Виберіть тест, який відповідає вашому рівню володіння англійською мовою. TOEFL і IELTS пропонують різні рівні складності. 

Як підготуватися до TOEFL?

Для підготовки до іспиту TOEFL існує безліч ресурсів, в тому числі онлайн-курси, книги та спеціальні програми. Така програма підготовки до TOEFL існує і в найбільшій в Україні онлайн-школі англійської Eglishdom. Тут ви зможете пройти швидке та професійне тестування, щоб дізнатись свій рівень англійської, а також записатись на безкоштовне пробне заняття і отримати професійну консультацію методиста щодо підготовки до іспиту. Якщо ви хочете прокачати свою англійську з будь-якого рівня — підписуйтесь на безкоштовний онлайн-марафон #DailyEnglish від Englishdom.

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Завантаження коментарів...

Нові дописи

Дописи
«Кіновсесвіт Marvel» йде на дно… Це кінцева зупинка?!»
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg

Odysseus

Міфічний персонаж

Дописи
ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png

OPPO Ukraine

OPPO — світовий бренд смартпристроїв, який прагне до синергії естетики та інновацій.

Дописи
Професійне вигорання в IT. Як працювати так, щоб не зійти з розуму?
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg

winesmoker

Фрілансер / Веб-розробник

Загрузити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: