Новини

Amazon припинила підключення нових клієнтів з росії та білорусі до своїх хмарних серверів

Amazon припинила підключення нових клієнтів з росії та білорусі до своїх хмарних серверів

Хмарний сервіс Amazon Web Services (AWS) припиняє роботу з новими клієнтами в росії та білорусі. Дочірнє підприємство Amazon не має серверів у країні-агресорі та відмовляється обслуговувати її клієнтів.

Про припинення підключення нових клієнтів та припинення доступу до Prime Video, повідомили в офіційному блозі компанії.

«З огляду на поточну ситуацію в росії та Україні, ми зробили додаткові дії. Ми припинили відвантаження роздрібних продуктів клієнтам з росії та білорусі і більше не прийматимемо нових клієнтів AWS з цих країн, а також сторонніх продавців Amazon. Ми також зупиняємо доступ до Prime Video для росіян і більше не прийматимемо замовлення на New World — єдину відеогру, яку ми продаємо безпосередньо в країні».

Amazon

Amazon додатково пожертвувала $5 млн. на підтримку постраждалих.

«Ми продовжуємо підтримувати пожертвування наших співробітників, і ми раді повідомити, що понад 10 тис. працівників уже зробили пожертвування. Десятки тисяч клієнтів по всьому світу також зробили пожертвування, і ми подбаємо про те, щоб ці кошти потрапили до фондів Save the children і Червоний Хрест.

Amazon

Компанія продовжує співпрацювати з українськими клієнтами та партнерами для забезпечення безпеки програм. Amazon також надає технічні послуги та інструменти клієнтам України для безпечного перенесення інфраструктури на AWS.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: