Новини Пристрої 13.06.2022 о 11:37 comment views icon

Британська QinetiQ передасть Україні десять роботів-саперів TALON

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Британський аерокосмічний та оборонний підрядник QinetiQ передасть Україні саперних роботів TALON, які допоможуть з розмінуванням територій, забруднених вибухонебезпечними предметами внаслідок дій російських окупантів. Деталі щодо домовленості повідомив перший заступник керівника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй сторінці в Facebook.

За словами Олексія Білошицького, до повномасштабного російського вторгнення Україна вже мала 12 таких роботів. В межах нової угоди QinetiQ відправить Україні десять роботів-саперів TALON. Ця модель здатна не тільки шукати міни, а й ефективно знешкоджує їх.

TALON здатен підіймати до 45 кг і тягнути вантаж до 680 кг. Базовий варіант робота має довжину 86,4 см, висоту — 42,7 см та максимальну вагу — від 52 до 71 кг. Силова установка дозволяє розвивати швидкість до 8,3 км/год і працювати без підзарядки від 2,8 до 4,5 години, а в режимі очікування — до 7 діб.

Роботи-сапери TALON — чергове доповнення в арсеналі сучасної високотехнологічної техніки,  отриманої Україною від партнерів з початку повномасштабного вторгнення рф.

Ще один Bayraktar для ЗСУ від Литви та потенційні чотири ударні БПЛА MQ-1C Grey Eagle від США

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: