Новини

Через 17 років Reddit нарешті додав можливість пошуку за коментарями

Через 17 років Reddit нарешті додав можливість пошуку за коментарями

Популярний розважальний та новинний онлайн-сервіс Reddit зробив свої коментарі доступними для пошуку. Тепер користувачі можуть отримувати результати й з відповідей на повідомлення, а не тільки з початкових повідомлень і тем. Раніше доводилося самостійно переглядати кожну публікацію у спільноті та коментарі до неї, щоб знайти потрібну інформацію.

Можливість пошуку за коментарями опинилася у топі під час опитування, проведеного Reddit минулого року. До того ж під час «обмеженого початкового тестування» Reddit близько 26 тисяч людей використали цю функцію для перегляду понад 5 мільярдів коментарів.

Reddit також покращив релевантність пошуку, щоб допомогти користувачам знаходити результати, які найкраще відповідають запиту. Раніше результат мав майже точно відповідати запиту. Тепер це змінили. Фактично, кількість результатів пошуку збільшилася на 60%. Пошук тепер робить більш релевантним новий контент і орієнтується на попередню історію пошуку користувачів.

Reddit також покращив свій пошуковий інтерфейс. Він отримав новий простіший дизайн.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java

Тепер перевага надається публікаціям, а не іншому типу контенту. Спрощено сторінку видачі результатів. Скорочено кількість несподіваних результатів, які ґрунтуються на намірі «зробити пошук безпечнішим». Нові функції доступні поки що лише у десктопній версії.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: