Новини Софт 15.11.2023 о 09:02 comment views icon

Дуров показав Telegram для Apple Vision Pro — з імерсивним відеоплеєром та AR-стікерами

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Схоже, Telegram став першою компанією, яка офіційно представила сторонній застосунок для майбутньої гарнітури Apple.

Як програма для обміну повідомленнями Telegram доступний на різних платформах, включаючи iOS, macOS, Android і Windows, однак незабаром отримати доступ до месенджера зможуть і власники гарнітури змішаної реальності Apple Vision Pro за допомогою нової програми visionOS.

На відео, яке опублікував генеральний директор Telegram Павло Дуров на своєму особистому каналі, показано, як програма виглядатиме на Apple Vision Pro: вона майже повністю прозора та відображається на тлі кімнати, є бічна панель із вкладками, що дозволяє відкрити чати, контакти, налаштування тощо.

Дуров показав Telegram для Apple Vision Pro — з імерсивним відеоплеєром та AR-стікерами

Користувачі також можуть розраховувати на те, що в Telegram для visionOS будуть доступні медіа, аудіоповідомлення та навіть нещодавно представлені історії.

Дуров показав Telegram для Apple Vision Pro — з імерсивним відеоплеєром та AR-стікерами

У тизері показано імерсивний відеоплеєр, а також анімовані AR-стікери, що виходять за межі вікна програми. Повідомлення можна надсилати за допомогою диктування Siri або віртуальної клавіатури.

На цей час подробиць про програму ще немає, але враховуючи те, що Vision Pro очікується в магазинах у США на початку 2024 року, у Telegram ще є час, щоб підготувати додаток visionOS до запуску. Очікується, що гарнітура Apple буде доступна за ціною від $3500.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: